Микола Тинкалюк завершив роботу над слайд-фільмом про історію Винник за останні сорок років
05.07.2016 16:38

Микола Тинкалюк

Новий фотопроект винниківчанина, якого знають не тільки на теренах України, а й у всьому світі, члена  Національної спілки фотохудожників України, активного учасника і призера багатьох міжнародних салонів Миколи Тинкалюка наразі не має остаточної назви. Відомий майстер фотографії обдумує, який варіант для цього краще обрати.

Микола Тинкалюк завершив роботу над слайд-фільмом про історію Винник за останні сорок років. Сама стільки часу він є мешканцем Винник. У 1976 році пан Микола одружився й оселився в нашому місті. 

«Сорок років минуло – як один день, – каже фотомитець. –  Новий слайд-фільм – шана Винникам, які стали для мене рідними за цей час. Усі фотографії, які в ньому презентовані, авторські. Загалом в моєму архіві десятки тисяч зображень про природу, архітектуру, людей Винник, які зробив протягом 1976-2016 років. Але слайд-фільм триває трішки більше години, тому, зрозуміло, що я вибирав найкращі. Створюю світ гарнішим, ніж він є насправді, бо коли подавати фото по-буденному, то люди не помічають краси навколо. Тому додав барв, додаю мелодії… У комплексі такі світлини сприймаються ефектно. Планую подарувати фільм рідній громаді на День міста Винники».

Під час прем’єрної демонстрації фільму Микола Тинкалюк буде коментувати світлини, які об’єднав у новому проекті. За його словами, він прагне зацікавити в першу чергу молодь, щоб вона виховувала в собі почуття  любові до рідного міста, його культури.

Микола Тинкалюк може говорити про світлини годинами, бо закоханий у мистецтво, творчість… «Фотомистецтво – це моя стихія, – каже фотомайстер. – Якщо просто так жевріти, то вогника не буде. Я і сам живу мистецтвом, і людям допомагаю за допомогою професійних фотографій перетворити щоденну рутину в свято».

Лариса КУБСЬКА


Теги: світлина, слайд-фільм, фотомитець, Микола Тинкалюк, фотомистецтво, мистецтво, фотохудожник
Останні новини:

Коментарі
avatar