Горілка завела винниківчанина до криміналу
07.07.2016 15:07

Учора, 6 липня, у Винниках трапився одночасно приголомшливий і курйозний випадок.

Близько п‘ятнадцятої години дня в одну з продуктових крамниць на вулиці Івана Франка зайшов чоловік напідпитку. Він приставив до голови жінки-продавця пістолет і вимагав дати йому… пляшку горілки.

Бідна жінка дуже перелякалася й віддала напасникові пляшку оковитої.

Зловмисник пішов, а продавець негайно повідомила про цей випадок у поліцію.

«Ми оперативно затримали грабіжника, хоча пістолетом виявилася звичайна запальничка, - мовить майор Олег Строцький. – Та жінка-продавець не знала, що це не вогнепальна зброя, тому дуже перелякалася. Ми застали її білою немов крейда від переляку. І одразу ж затримали грабіжника. Він не ховався, а йшов собі дорогою додому, попиваючи оковиту з пляшечки. Коли його затримували, то горілки в пляшці вже майже не залишилося.

Прикро, що така пригода трапилася з цією людиною, адже, зі слів його сусідів, він ніколи нікому не зробив зла. Усі його знають, як майстра на всі руки, він працює водієм маршрутки. Багато років возив винниківчан маршрутом №36-а. А тепер учинив такий важкий злочин.

Суд, мабуть, не враховуватиме, що зброя виявилася несправжньою, бо продавець також про це не знала. Тому громадянина Б. мешканця Винник, негайно було заарештовано. Проти нього вже відкрито кримінальну справу за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 12 років.

Ось до чого оковита довела добру людину. Тобто з доброї людини горілка зробила грабіжника. Можливо, хтось і сприйме цей випадок, як курйоз. Але коли б він подивився в очі жінки, до голови якої п‘яний чоловік приставив пістолет, то він ніколи б не сприйняв це, як курйоз.»

Правоохоронці розслідують цю кримінальну справу, а громадянин Б., як уже згадувалося вище, перебуває під арештом.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: крадіжка. винниківчанин, зловмисник. грабунок, Олег Строцький, поліція, пістолет, горілка
Останні новини:

Коментарі
avatar