Відбулася чергова сесія Винниківської міської ради
15.07.2016 16:59
Сьогодні, 15 липня, відбулося 1-ше пленарне засідання 4-ої сесії Винниківської міської ради 7-го скликання.

Під час засідання депутати розглянули чимало важливих питань, більшість із яких вирішили позитивно. Вони затвердили звіт про виконання бюджету Винник за перше півріччя 2016, програми заміни вікон у навчальних закладах міста 2016 рік та реконструкції  будівлі СЗШ № 47, освітлення вулиць, про отримання міжбюджетного трансферу на соціально-економічний розвиток Винник, про передачу у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу МКП «Винниківське», про залучення коштів інвесторів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та ще чимало інших.

Найбільшу дискусію викликало питання щодо зарахування приватному підприємству «Будівельна фірма «Квартал Плюс» в рахунок сплати пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Винник. Це питання відклали, вирішивши створити комісію для детальнішого його вивчення, наголосивши на пріоритет інтересів мешканців.

По закінченні сесії міський голова Винник Володимир Квурт оголосив про літню перерву в роботі депутатів. Вони зберуться на урочистій сесії в День незалежності України. Робоча сесія відбудеться орієнтовно 8 вересня.


Теги: Квартал плюс, бюджет, міська рада, Сесія

Читайте також:
Коментарі
avatar