Фітнес-клуб «Ю-фіт» запрошує винниківчан
01.08.2016 12:58

Із 2012 року у Винниках працює фітнес-клуб «Ю-фіт», який пропонує клієнтам якісні програми тренувань для жінок і дітей. У клубі є тренажерний зал, в якому проводяться індивідуальні тренування з тренером, або відбуваються групові заняття з напряму «Інтенсивне схуднення на тренажерах», а також зал групових тренувань, розрахований на 8-12 осіб.

Фітнес-клуб «Ю-фіт»

У клубі проводяться наступні види тренувань:

Інтенсивне схуднення – програма, завдяки якій вже понад 100 клієнток за останні 3 роки схудли на 10 кілограмів і більше за дуже короткі терміни. Програма відома багатьом мешканкам Винник і не потребує додаткової реклами, адже наповненість груп і результат клієнток говорять самі за себе.

Йога – в «Ю-фіт» постійно відбуваються заняття з йоги. Завдяки цьому напряму фітнесу наші клієнтки позбулися болі в спині, а також розвинули гнучкість тіла. Не зважаючи на те, що йога може видатись повільним фітнес-напрямом, результати від занять є дуже привабливими – красиве, підтягнуте тіло, розвинута статика, висока концентрація та позитивний настрій після занять змусять Вас хотіти повертатися знову і знову.

Боді скалп – комплекс рухів, що спрямований на корекцію фігури. Містить аеробні навантаження, статичні вправи та вправи на закачування м’язів. Як результат, Ви отримуєте пропрацьовані м’язи всього тіла. На відміну від інтенсивного схуднення програма Боді скалп розроблена для клієнтів, яким важко виконувати стрибки чи протипоказані інтенсивні аеробні навантаження.

Соматика Томаса Ханни – порівняно новий вид реабілітаційного фітнесу. «Ю-фіт» є єдиним клубом у Львові, який має сертифікацію з Соматики та активно проводить заняття з цього напряму. Соматика підійде людям, в яких є проблеми з хребтом, защемлення, грижі, людям із постійною сидячою роботою, в яких постійно болить низ спини, також людям після травм, вивихів, переломів, операцій а також в кого проблеми з диханням (наприклад, астма).

Прес – сідниці – програма для тренувань м’язів живота та стегон. Основна частина тренування сконцентрована саме на пропрацюванні м’язів сідниць, ніг і пресу. Завдяки цим тренуванням Ви дуже швидко побачите результат. Ваші ноги та сідниці будуть пружними та підтягнутими, а живіт втягнеться.

90-60-90, Шейпінг –подібно до Боді скалп, пропрацьовуються всі м’язи тіла. Фігура стає стрункою та підтягнутою.
Степ-аеробіка – інтенсивне тренування на степ платформах, містить багато стрибків, присідань та зв'язок. Розвиває витримку та координацію. Дуже швидко підтягує ноги та й фігуру загалом. Після тренування приплив позитивного настрою гарантований.

Для дітей у фітнес-клубі «Ю-фіт» є такі напрями тренувань:

Хіп-хоп – для дітей від 9 років. Учасники даного напряму вивчають різні постановки танців, постійно виступають на різних заходах Винник і Львова.
Дитячий фітнес – для дітей, які хочуть покращити координацію рухів і фізичну підготовку. Для дітей від 5 років.

Рукопашний бій – для дітей, які хочуть навчитися самозахисту, розвинути свій фізичний потенціал і покращити координацію рухів. Для дітей від 6 років.

Також у клубі можна зробити манікюр, педикюр, депіляцію, різні види масажу (лікувальний, спортивний, антицелюлітий, масаж для відновлення пружності тіла після пологів) та обгортання. Майстри виконають найвибагливіші ідеї дизайну покриття нігтів і зроблять все для вашого повного розслаблення. Найкращі матеріали та стовідсоткова стерильність – основні принципи робот клубу.

У фітнес-клубі «Ю-фіт» постійно оновлюються та додаються програми тренувань. Колектив клубу працює над покращенням якості та комфорту тренувань, а також над тим, щоб забезпечити найкращі умови та результат для клієнтів.

Фітнес-клуб «Ю-фіт» знаходиться за адресою:

м. Винники, вул. Івасюка, 48

Контактні телефони: 032 296 26 09, 098 635 71 11, 097 515 44 02

Web: www.you-fit.com.ua


Теги: хіп-хоп, Соматика, йога, оздоровлення, тренажери, шейпінг, схуднення, Боді скалп, фітнес, здоров'я
Останні новини:

Коментарі
avatar