У Винниках біля госпіталю з автомобіля викрали документи
16.08.2016 11:36
До винниківських правоохоронців звернувся мешканець Львова, громадянин В., з заявою про те, що з його автомобіля на вулиці Івасюка у Винниках невідомі особи викрали документи.

Як розповів потерпілий, 12 серпня він у своїх справах приїхав на власному автомобілі марки «Шевроле» у госпіталь ветеранів війни та репресованих, що на вулиці Івасюка у Винниках.

У приміщенні лікарні він перебував із 12-30 до 16-30. Коли ж чоловік повернувся до машини, то виявив, що в ній хтось розбив бокове вікно. Із салону автомобіля невідомі особи (або особа?) поцупили особисті речі потерпілого, серед яких були й важливі документи.

«За цим фактом відкрито кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, - мовить представник місцевих правоохоронців, майор Олег Строцький. – Поліція розшукує злодіїв. Але тут знову виявила себе проблема безпечності наших громадян. Як можна було залишити в автомобілі важливі документи й, зокрема, водійське посвідчення?! До цього ж, машина стояла далеко від автомайданчика, який перебуває хоча б під якимось наглядом. Бо ж поряд із автомайданчиком чергує охоронець госпіталю. Залишати в автосалоні документи, гроші, цінні речі не можна в жодному разі. Бо це принаджує злодіїв, які ладні поживитися за чужий рахунок. А безпечність чи забудькуватість деяких наших людей сприяє скоєнню злочинів!»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: крадіжка, автомобіль, госпіталь, документи, правоохоронці
Останні новини:

Коментарі
avatar