Цієї зими винниківським школярам буде тепліше
18.08.2016 19:09
Сьогодні, 18 серпня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули два важливих питання, які стосувалися проведення капітального ремонту двох місцевих шкіл («Берегині» та СЗШ №29), а саме: заміни в цих навчальних закладах дерев‘яних вікон на сучасні, які виготовлені за енергозберігаючою технологією. Кошторисну документацію на виконання згаданих робіт було затверджено.

На заміну вікон у СЗШ №29 виділено понад 1 497 000 гривень, а заміна вікон у школі «Берегиня» обійдеться у 410 тисяч гривень.

Інші питання стосувалися видалення зелених насаджень на території місцевої школи-інтернату (дерева, які перебувають в аварійному стані) й зарахування вартості здійсненого ремонту даху в рахунок заборгованості з оплати послуг за утримання будинків і прибудинкових територій (згаданий комунальний будинок розташований на вулиці Вузькій). Ці питання також було вирішено позитивно.

Також члени виконкому обговорили гостре питання щодо паркування автомобілів у центрі Винник.

Комунальній службі Винник було передано на баланс п‘ять атипаркувальних півкуль (їх буде встановлено навпроти приміщення Винниківської міської ради та в дитячому садочку м. Винники (д/у №156).

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: школа, виконком, міська рада, СЗШ Берегиня, СЗШ №29, заміна вікон
Останні новини:

Коментарі
avatar