День міста Винники
21.08.2016 18:26

У неділю, 21 серпня, громада Винник зібралася на святкове віче біля пам‘ятника Незалежності України, щоб урочисто відзначити 664-річницю рідного міста.

Урочистості розпочалися виконанням гімну України учасниками духового оркестру села Пікуловичі й усіма присутніми та молебнем, який провели  священики винниківських церков.

З вітальними промовами до присутніх звернулися мер Винник Володимир Квурт, краєзнавець Андрій Байцар, голова місцевої «Просвіти» Любомир Білоус та голова Винниківського осередку «Союзу Українок» Стефанія Гілета.

Володимир Квурт наголосив на важливості збереження історичної пам‘яті для кожного суспільства, привітав громаду з черговою річницею Винник і 25-річчям Незалежності України. Андрій Байцар нагадав присутнім  про найважливіші етапи становлення Винник – від першої письмової згадки й до сьогодення. Про трагічні сторінки життя борців за волю України, які є мешканцями Винник, згадав Любомир Білоус у своєму виступі. А Стефанія Гілета відзначила, що молодь, яка народилася й зростала вже в незалежній України, є значно прогресивнішою. Пані Стефанія також наголосила на тому, що мешканцям Винник варто активніше долучатися до життя рідної громади, брати участь і підтримувати всі заходи, які в нас проводяться.

Далі святковою колоною винниківчани й гості нашого міста рушили на вулицю Володимира Івасюка, де продовжилися різноманітні святкові заходи до Дня міста Винники (концерт, виставка, ярмарок).

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: день міста, свято, пам'ятник Незалежності, День незалежності
Останні новини:

Коментарі
avatar