Нагородили переможців конкурсу «Винники – наш дім»
22.08.2016 00:09

Під час святкування Дня міста Винники і свята Незалежності України на головній сцені, що була на вулиці Івасюка, нагородили найкреативніших винниківчан-господарів і організації, які перемогли  в конкурсі «Винники – наш дім».

Розпочав церемонію нагородження міський голова Винник Володимир Квурт, який зазначив: «Винники творять люди, які люблять своє місто і свої будинки. Комісії було складно обрати переможців цього конкурсу, але кращих таки визначили. Сподіваюся, що з кожним роком наше місто ставатиме ще красивішим і охайнішим, в ньому буде комфортно жити нашому майбутньому – дітям».

Оголошували і нагороджували переможців конкурсу «Винники – наш дім» мер міста Володимир Квурт, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, начальник відділу соціальної та гуманітарної роботи ВМР Зоряна Корчовська і голова Молодіжної ради при ВМР Назар Грицків.

Заохочення подарунками  і грамотами отримали мешканці міста, які люблять і вміють дбати про свої садиби. Переможців визначили в п’ятьох номінаціях. Найкраще про прибудинкову територію  багатоповерхового будинку дбають мешканці будинку № 6 на вулиці Кільцева. У номінації «Найкращий благоустрій підприємства, закладу, організації» перемогли мешканці будинку на  Кільцевій, 14 (ЖБК «Гарантія – 2»). Найохайнішою і найгарнішою визнано вулицю Ломоносова.

За оригінально розмальований балкон перемогу отримав Тарас Войтків – мешканець будинку № 23 (квартири 32, вулиця Івасюка).

Двох переможців вирішили відзначити в номінації «Найкраще подвір’я+». Нагороди отримали Володимира Шутер (вулиця Галицька, 35) і Орися Волошин (вулиця Ломоносова,  48 на фото).

«Щоб надати подвір’ю привабливого вигляду, ми обійшлися без послуг  дизайнера, а зробили все на свій смак і розсуд, – розповіла переможниця конкурсу Орися Волошин. – Маємо декоративні рослини різних видів, троянди та інші квіти, на березі висадили мох. Найбільше праці та часу в облаштування нашого подвір’я вклала моя мама – Оксана Літепло».

Лариса Кубська


Теги: винниківчани, конкурс, день міста, свято, Оксана Літепло, господар, Тарас Войтків, День незалежності, подвір'я, Орися Волошин
Останні новини:

Коментарі
avatar