Радіо «FM Галичина» встановило національний та світовий рекорди!
29.08.2016 15:08

Колектив «FM Галичина»

З нагоди 25-річчя Незалежності нашої держави найбільша західноукраїнська регіональна мережа «FM Галичина» встановила національний та світовий рекорд на найтриваліший радіомарафон двох ведучих у прямому ефірі.

В режимі нон-стоп у прямому ефірі, без сну та відпочинку, ведучі Юла Бєльська та Валентина Барзолевська провели радіомарафон тривалістю 67 годин 1 хвилина та 30 секунд.

За встановленням рекорду спостерігали мільйони слухачів та експерти Національного Реєстру Рекордів України.

Як зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, «Не дивлячись на те, що цей рекорд належить до найскладніших технічно, фізично і організаційно, жодного порушення з боку марафонців, ми не виявили».

Під час радіомарафону  ведучі повинні були дотримуватися чітких правил: не вживати енергетичних напоїв, відпочивати 5 хвилин упродовж години, а ефір вести мало лише двоє людей.

Упродовж трьох днів популярних ведучих підтримували слухачі з України та різних куточків світу. До встановлення рекорду своєю присутністю долучились  відомі митці, волонтери, політики та артисти: Pianoбой, Rock-H, «МЕРІ», «Брати Гадюкіни», Дзідзьо, Йорий клоц та інші.

Одна із рекордсменок Валентина Барзолевська зазначила, що протриматися їм допомогла неймовірна підтримка. Тисячі прихильників писали та телефонували  щомиті, а команда файного радіо не відходила від рекордсменів ні на крок. Це і допомогло одній із рекордсменок у вирішальні хвилини не втратити голос.

Рекорд присвятили 25-річчю Незалежності України, а рекордна складова увійде у новий медійний сезон.

Тепер національний рекорд побито. Попереду - подача заявки в Книгу рекордів Гіннеса.

Радіомарафон стартував 21 серпня 2016 року о 6:00. Завершився - 24 серпня 2016 року в 01:01 хвилин 30 секунд.

Досі національний рекорд України становив 65 годин і належав он-лайн радіостанції Андрія Кузьменка «S.R.А.К.A.».

Радіо «FM Галичина» також побила світовий рекорд двох радіоведучих у прямому ефірі, що встановило «Русское Радио «Россия», де ефір тривав 60 годин.

Довідка:

«FM Галичина» − найбільша західноукраїнська регіональна радіомережа. «FM Галичина» розпочала мовлення в ефірі наприкінці 2010 року. На сьогодні радіомережа охоплює 15 частот: Рівне 89,5 FM; Львів 89,7 FM; Луцьк 89,8 FM; Тернопіль 102,3 FM; Славське 102,6 FM; Старий Самбір 102,7 FM; Борислав 102,9 FM; Червоноград 103,0 FM; Радехів 103,6 FM; Перемишляни 105,1 FM; Турка 105,9 FM; Шацьк 106,7 FM; Броди 107,5 FM; Новий Розділ 107,6 FM; Стрий 107,9 FM. 

Слухацька аудиторія «FM Галичина» – мешканці Західної України, віком 25–55 років. Щодо музичного формату, то в ефірі радіостанції домінує українська музика фолк-етно-ска напрямку. Прогнозована сукупна цільова аудиторія радіомережі – понад 2,5 млн слухачів.


Теги: FM Галичина, Валентина Барзолевська, радіо, радіомарафон, прямий ефір, Лана Вєтрова, День незалежності, Юла Бєльська, рекорд
Останні новини:

Коментарі
avatar