Садовий: «Через політичні причини Винники довго залишалися недолюбленою частиною Львова» (ВІДЕО)
31.08.2016 17:54

Андрій Садовий у Винниках

Сьогодні, 31 серпня, Винники «інспектував» міський голова Львова Андрій Садовий. Очільник галицької столиці приїхав саме напередодні Дня знань, щоб, насамперед, ознайомитися зі станом підготовки винниківських навчальних закладів освіти до занять школярів. Хоча й інші болючі та задавнені проблеми Винник не залишилися поза увагою пана Садового.

Разом із міським головою Винник Володимиром Квуртом, його заступником Богданом Шустером, секретарем ВМР Ігорем Жуковським, депутатом Львівської міської ради Григорієм Козловським Андрій Садовий побував у місцевих школах №29 і №47, обидвох дитячих садочках (№156 і в сусідньому – недіючому).

У згаданій робочій зустрічі також брали участь спеціалісти Львівської та Винниківської міськрад, фахівці комунальних підприємств обидвох міст.

Керівники Львова та Винник мали предметні розмови з директорами місцевих шкіл Оксаною Демцюх, Петром Стефанишиним, директором дитячого садочку №156 Галиною Пуцило, педагогами навчальних закладів нашого міста.

«Винники довго залишалися найбільш недолюбленою частиною Львова через політичні причини, - сказав Андрій Садовий. – Але тепер всі розбіжності позаду, тому цьогоріч із бюджету Львова Винникам уже надано 20 мільйонів гривень. Після перегляду наших показників, гадаю, до завершення 2016 року ця сума ще збільшиться. Тепер ми прагнемо більше допомагати околицям Львова, бо вони довго залишалися без нашої підтримки й допомоги. Тому пріоритетом будуть Винники, Брюховичі, Рудно й інші населені пункти. На школи у Винниках уже виділені значні кошти, також ми повинні комплексно вирішити питання обігріву школи №29.»

Під час сьогоднішньої зустрічі керівників Львова та Винник було обговорено багато проблем, що турбують винниківчан. Мер Львова запевнив, що винниківчанам допоможуть у вирішенні питань каналізування, освітлення, водопостачання тощо. Андрій Садовий оглянув територію недіючого дитячого садочку (вулиця Олени Теліги) й запевнив, що ще цього року почне допомагати нашій громаді в його ремонті.

«Адже зараз 1300 винниківських малюків потребують місць у дошкільному дитячому закладі, - наголосив під час розмови мер Винник Володимир Квурт. – Тому ми просимо владу Львова негайно розпочати процес відродження цього навчального закладу. А це не лише фінансові й будівельні питання. Це ще юридичний бік цієї проблеми. Адже питання власності цього комплексу ми повинні вирішувати ще й з обласною владою Львівщини. Але ми повинні вже цьогоріч спільно зі Львовом розпочати процес реконструкції садочку, бо діти й їхні батьки чекають на це.»

Пан Садовий також запевнив, що докладе максимум зусиль для того, щоб у школі №47 було споруджено спортзал, а в школі №29 – відремонтовано басейн.»

Володимир ГАВРИЛІВ

Короткий фоторепортаж про перебування Андрія Садового у Винниках можна преглянути тут.


Теги: робоча поїздка, Володимир Квурт, Андрій Садовий
Останні новини:

Коментарі
avatar
А на карті Винник навіть вулиці Б. Хмельницького (біля озера) немає.. То які плани реконструкції дороги, освітлення можуть бути?

avatar
wacko  Дай Боже, щоб ще й нашу вулицю долюбили..
avatar