Винниківські діти оздоровлюються за державні кошти
05.09.2016 11:30

Двоє винниківських дітей із багатодітних родин з 4 вересня відпочивають у Державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», що знаходиться в передмісті Києва – Пущі Водиці. «Артек» – унікальний проект, що відрізняється від стереотипів дитячого відпочинку радянських часів, побудований на скаутській системі особистісного росту, інноваційних освітніх і оздоровчих програмах, свободі вибору ролей і видів діяльності.

Протягом 21-деннної табірної зміни винниківчани братимуть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набуватимуть досвіду громадської діяльності та спілкуватимуться з однолітками з різних куточків України.

Про це повідомила спеціаліст соціального захисту Винниківської міської ради Іванна Іванчук.

«За державні кошти мають право оздоровлюватися кілька категорій дітей, – розповіла посадовець. – Це діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди, які здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань); діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів та інші».

Путівки на осінній період є. Тому просимо звертатися винниківчан, діти яких належать до пільгових категорій, за безкоштовними путівками на оздоровлення до листопада цього року до спеціаліста Винниківської міської ради Іванни Іванчук.

Лариса КУБСЬКА

Фото: http://artek.ua/

Теги: відпочинок, оздоровлення, міська рада, Іванна Іванчук, діти, Артек, дитячий центр
Останні новини:

Коментарі
avatar