Софія-Анна Маркевич показала власні вироби з бісеру на виставці «Світ моєї душі»
06.09.2016 21:05

У винниківській бібліотеці для дорослих відкрили виставку робіт із бісеру учениці середньої загальноосвітньої школи № 47 Софії-Анни Маркевич.

Робіти із бісеру

Школярка представила користувачам бібліотеки чималий творчий доробок – два десятки прикрас, які вона виготовила власноруч, підібравши бісеринку до бісеринки, експериментуючи над їхнім дизайном і колористикою. Оцінити красу скляних прикрас може кожен бажаючий, навідавшись у бібліотеку для дорослих.  

Софія-Анна Маркевич навчилася азів і удосконалювала свої вміння роботи з бісером на гуртку ужитково-декоративного мистецтва «Перевесло», що діє у Будинку дитячої та юнацької творчості Винник. Її вироби були окрасою усіх виставок, які організовував цей заклад протягом багатьох років.

«Виставка робіт із бісеру Софії-Анни Маркевич – це ще одна презентація творчості наших читачів і користувачів, – розповіла завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – Завдяки таким виставкам ми даємо можливість творчим винниківчанам різного віку  показати свої роботи великій кількості глядачів, а також, побачивши талант інших, самим спробувати зробити щось цікаве й неординарне».     

Лариса КУБСЬКА


Теги: виставка, Гурток, Софія-Анна Маркевич, бісер, бібліотека
Останні новини:

Коментарі
avatar