Відомий лектор з Іспанії поділився знаннями із салезіянами Винник
08.09.2016 16:57

7-8 вересня в ораторії св. Івана Боско салезіянської спільноти у Винниках відбувався семінар «Духовний супровід у салезіянському стилі». Поділитися своїми думками і досвідом роботи з молоддю приїхав лектор з Риму, іспанець за походженням, який працює в Генеральному Домі у напрямі душпастирства молоді,  проводить семінари в усьому світі, – о. Мігуел Гарсія.

«Цей семінар є інформативним, – розповів настоятель салезіянського згромадження у Винниках о. Володимир Кобіленець. – Мета його проведення – допомогти нам у нашій формації краще налагоджувати  духовний супровід молоді. Кожна Богом посвячена особа потребує постійної підтримки в супроводженні  молоді, але і духівники також прагнуть до підвищення фаховості. Якщо вони не матимуть достатньо досвіду, то важко буде допомогти молодій особі в духовному зростанні та житті».

За інформацією о. Володимира, о. Мігуел Гарсія  матиме ще два дні лекцій (9-10 вересня), під час яких говоритиме про салезіянські школи. Семінари відбудуться не у Винниках, а у Львові – в Молодіжному центрі. Участь візьмуть викладачі та вчителі шкіл, зокрема і винниківських. Послухати відомого лектора зареєструвалися понад сто осіб.  

Лариса КУБСЬКА

Фото: Facebook


Теги: Мігуел Гарсія, Іван Боско, Салезіяни, Семінар
Останні новини:

Коментарі
avatar