Чишки виховали для «Карпат» першокласного футболіста
08.09.2016 21:21
Цьогоріч у складі львівських «Карпат» міцно закріпився півзахисник Максим Грисьо. Приємно, що Максим майже наш земляк, адже народився, виріс і живе він у сусідніх з Винниками Чишках. Журналісти сайту «Винники плюс» вирішили розпитати новобранця «Карпат» про його шлях у великий футбол.

- Максиме, коли й  де розпочався Ваш шлях у футболі?

- Коли мені було шість років, то батько привів мене на стадіон у Винники (Максим Грисьо народився 14 травня 1996 року). І я розпочав тренування у Романа Весни. Та через кілька місяців мені набридли футбольні поєдинки й тренування. Тому я на років два взагалі відійшов від футболу. Та все ж повернувся до цієї гри, бо нею захоплювалися мій батько, мої друзі. І я знову почав заняття, брав участь у різних поєдинках.

Так трапилося, що дитячу футбольну команду Чишок запросили на турнір у Давидові. Я виступив, мабуть, добре, бо мене там запримітили тренери ФК «Львів» і запросили до себе. Два роки я займався в тренера Миколи Зайця.

У 2006 році мені запропонували перейти в Футбольну академію «Карпат». І там я вже тренувався у Романа Гнатіва та Віталія Лобасюка. У дев‘ятому класі з нами, юними футболістами, «Карпати» підписали контракти. Адже були випадки, що київське «Динамо» та донецький «Шахтар» просто переманювали до себе талановитих юнаків. І керівництво «Карпат» таким чином захистило себе від цього.

- А як Ви потрапили в основу «Карпат»?

- Цьогоріч мене взяли на передсезонний збір у Польщу. І там я постійно потрапляв в основу. Тому я зрозумів, що маю шанс потрапити в основний склад і на офіційні матчі. Так і трапилося. На гру з ФК «Сталь» мене поставили в склад. А в Полтаві мені пощастило забити гол ударом головою.

- Хто ще з Ваших однолітків, з якими Ви займалися в юнацькі роки, також потрапив у головну команду «Карпат»?

- Дмитро Кльоц, Іван Лобай. У дублі грають Володимир Гладкий, Іван Філецький.

- Максиме, маючи вільну хвилинку, чим полюбляєте займатися?

- Люблю настільний теніс, шахи. Також захоплююся комп‘ютерною грою.

- Чи зустрічаєтеся з дівчиною?

- Звичайно, вона львів‘янка.

- А за виступами винниківського «Руху» слідкуєте?

- Цікавлюся результатами їхніх матчів. Але бракує часу на більше. Хоча б на те, щоб відвідати якийсь поєдинок у Винниках.

- Максиме, дякую Вам за розмову й бажаю подальших успіхів у житті та в поєдинках за львівські «Карпати».

Володимир ГАВРИЛІВ

Фото: http://www.fckarpaty.lviv.ua/

Теги: Рух Винники, Карпати Львів, Максим Грисьо, Чишки
Останні новини:

Коментарі
avatar