Винниківські мотоциклісти боротимуться за Кубок України
09.09.2016 14:03

У неділю, 11 вересня, всі прихильники мотоциклетного спорту матимуть змогу побувати на змаганнях із мотокросу. Адже вже цієї неділі у Львові на трасі «Майорівка» відбудеться третій етап відкритого особисто-командного чемпіонату України 2016 року з кантрі-кросу серед дорослих і молоді, особистий Кубок України серед аматорів і ветеранів.

Організатором змагань виступила ГО Винниківський клуб мотоциклетного спорту «Драйв» (голова Володимир Бобко).

Як розповів пан Володимир, перший етап змагань відбувся у місті Дніпро (колишній Дніпропетровськ) 14 травня, другий – у Косові (Івано-Франківщина) 22 травня. Третій етап пройде 11 вересня на мототреку «Майорівка», а четвертий – 16 жовтня у Києві.

«Урочисте відкриття змагань заплановано на 11-40, - розповідає Володимир Бобко. – Тому щиро запрошую всіх винниківських прихильників нашого виду спорту на ці змагання. На відкритті також  будуть міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, інші посадовці. У змагання братимуть участь 50 спортсменів, а серед них і винниківські мотоциклісти. Будуть також і спортсмени з Польщі й Чехії.»

Зі слів пана Володимира також стало відомо, що  на цьому турнірі спортклуб «Драйв» представлятимуть винниківчани Олег Войтович, Петро Івахів, Володимир Врига, Юрій Музика, львів‘яни Назар Король, Сергій Желізняк, Денис Семашко, Павло Півтораніс.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: кантрі-крос, мотоклуб, майорівка, мотокрос, Драйв
Останні новини:

Коментарі
avatar