На «Майорівці» відбувся чемпіонат України 2016 року з кантрі-кросу (ВІДЕО)
12.09.2016 14:59

Чемпіонат Україниз кантрі-кросу на Майорівці

У неділю, 11 вересня, на легендарній мототрасі «Майорівка» вирувало життя. Адже там відбувся відкритий особисто-командний чемпіонат України 2016 року з кантрі-кросу серед дорослих і молоді, особистий Кубок України серед аматорів та ветеранів.

Серед півсотні мотоциклістів, які виїхали на трасу, є представники з інших держав. Зокрема, за нагороди вели заповзяту  боротьбу мотоциклісти із Німеччини, Польщі й Чехії.

Змагання викликали велике зацікавлення людей, адже на всіх ділянках мототраси «Майорівка» за діями спортсменів уважно спостерігали тисячі людей.

«Нам усім дуже приємно, що Винники разом із Львовом спільними зусиллями повернули нашу легендарну мототрасу «Майорівка» до життя, - каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – І, звичайно, висловлюю велику подяку президенту ГО Винниківський мотоциклетний спортивний клуб «Драйв» Володимирові Бобку, його помічникам і однодумцям. Адже це вони своїми зусиллями відроджували цю мототрасу, це вони організували нинішні змагання. Завдячуючи таким самовідданим людям, ми бачимо, що цей вид спорту в Україні продовжує розвиватися. А щодо його прихильників, то на  кожні змагання приходять тисячі вболівальників. Це означає, що людям подобається цей спорт і його потрібно підтримувати й розвивати.»

Пан Володимир Бобко повідомив, що змагання відбулися без порушень, жодних надзвичайних ситуацій, на щастя, не було.

У класі «OPEN» перше місце виборов винниківчанин Володимир Врига, другим став Олексій Добичін, третій Назар Король (усі спортсмени представляють «Драйв»). У класі 150 см3 друге місце посів Денис Семашко («Драйв»).

У класі «Квадро» першим виявився Олег Войтович («Драйв»). У категорії «Аматори» Юрій Музика став 4, а Олександр Востріков здобув 7 місце (обидва спортсмени представляють спортклуб «Драйв»).

У загальнокомандних змаганнях спортклуб «Драйв» посів друге місце (Олег Войтович, Олександр Востріков, Денис Семашко, Юрій Музика, Петро Івахів, Володимир Врига, Назар Король, Сергій Желізняк, Павло Півтораніс, Олексій Добичін).

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: мотоклуб Драйв, змагання, кантрі-крос, майорівка, мотокрос
Останні новини:

Коментарі
avatar