Студентка-винниківчанка: «Виручені за побачення кошти віддаємо дітям із дитбудинків»
15.09.2016 07:55

Вікторія Гранкіна

Коли людина хоче змінити щось у своїй державі, то починає зі себе. У цьому переконана винниківчанка – студентка Львівської національної академії мистецтв Вікторія Гранкіна, яка є однією зі засновниць Благодійного фонду «Мрії можливі». Вона навчається на шостому курсі магістратури кафедри художнього скла. 22-річна дівчина, яка, до речі, є випускницею Школи журналістики при газеті «Винниківський Вісник», розповіла про свою громадську діяльність.

– Крім навчання, я є головою студентської ради ЛНАМ. Тому велику увагу приділяю громадській діяльності, а також працюю викладачем арт-студії у «Baby Club». Тема діток, які потребують допомоги, турбувала мене давно. З 2014 року була членом студентської ради Львова та очолювала культурно-масовий відділ. Там я познайомилася зі своїми однодумцями – Яною Пекун, яка є зараз керівником Благодійного фонду «Мрії можливі», та Яриною Шептицькою. Разом ми й заснували фонд.

– А скільки часу працює Благодійний фонд «Мрії Можливі»? Чим він займається?

– Від початку весни цього року. Ми спрямовуємо свою діяльність на надання допомоги дітям без опіки і тим, хто цього потребує. Остання наша велика акція – це збір пожертв для Олександра Гоя, в якого – остеосаркома правої гомілкової кістки. Йому терміново була потрібна операція для видалення ураженої частини кістки та встановлення протеза. Без хірургічного втручання хлопець залишився б прикутим до ліжка. Ми допомогли батькам зібрати 300 000 гривень.

– Знаю про ваші креативні підходи до організації збору коштів.

–  Так. Ми використовуємо різні підходи, щоби зібрати кошти для допомоги тим, хто потребує фінансової підтримки. Зараз займаємося благодійним аукціоном побачень. Виручені за побачення кошти використовуються на купівлю смаколиків та іграшок,  необхідних речей для дітей із дитячих будинків.

– Ви готуєтеся до проведення благодійного заходу «Фестиваль мрій». Яка мета цього фестивалю?

– 24 вересня в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відбуватиметься фестиваль "Мрії можливі". Ми його присвятили Дню усиновлення. На цей фестиваль прийдуть 60 дітей-сиріт. Для них ми проведемо квести й майстер-класи. Захід відвідають і ті, хто має бажання всиновити дитину. Потенційні батьки зможуть отримати необхідну для них інформацію і приєднатися до забав. Ми чекаємо в гості усіх, хто хотів би поділитися своїм теплом і енергією з дітками, які так цього потребують.

Розмовляла Лариса КУБСЬКА


Теги: студентка, ЛНАМ, Вікторія Гранкіна, винниківчанка, журналістика, благодійність
Останні новини:

Коментарі
avatar