Школа-інтернат працює за штатним розписом, затвердженим ще у 70-х роках
15.09.2016 15:29
Винниківська школа-інтернат санаторного типу працює за штатним розписом, затвердженим ще у 70-х роках минулого століття.

Про це директор школи Лілія Свистович (фото) розповіла під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Про стан законодавчого врегулювання організації навчально-виховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходи щодо її удосконалення» (на прикладі Львівської області), інформує кореспондент Leopolis.news.

«Штатний розпис для санаторних шкіл інтернатів, яким ми користуємось, затверджений ще 29 серпня 1979 року. У нашому штатному розписі є конюх, швачка, швець. Це не відповідає сучасним вимогам. Норми харчування ми маємо затверджені у 1959 році і це просто неможливо», – розповіла Лілія Свистович.

Вона також додала, що вважає недоречним закуповування продуктів харчування для інтернату через систему ProZorro.

«Ми вже сьогодні чуємо, що ця система не є досконалою. Є випадки, коли недобросовісні постачальники користуються недосконалістю програми. Якщо недобросовісний постачальник виграє тендер і привезе мені неякісні продукти, я не зможу зробити поворот. Чим я харчуватиму дітей?», – сказала директор.


Теги: Лілія Свистович, школа-інтернат
Останні новини:

Коментарі
avatar