Футбол: «Рух» Винники - «Поділля» Хмельницький
17.09.2016 06:27

У неділю, 18 вересня, о 17.00 год. на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках відбудеться матч десятого туру другої ліги чемпіонату України з футболу, у якому винниківський «Рух» прийматиме хмельницьке «Поділля».

Як повідомили у прес-службі ФК «Рух», до матчу з хмельницьким «Поділлям» футболісти винниківського «Руху» готуються у повному складі. До загальної групи уже повернулися гравці, які через травми чи ушкодження пропускали попередні офіційні матчі за участю нашої команди. Мова йде про Григорія Баранця, Володимира Федоріва та Володимира Макара. Загалом, під керівництвом тренерів Романа Гданського та Олександра Іванова до матчу з «Поділлям» готується 21 футболіст «Руху». За словами Романа Гданського, до матчу з «Поділлям» команда готується у звичному режимі.

Нагадаємо, «Рух» зіграє з хмельницьким «Поділлям» у неділю, 18 вересня. Матч відбудеться на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Початок матчу о 17:00. Що цікаво, цей календарний матч 10 туру другої команди повинні були зіграти у Хмельницькому, однак через реконструкцію домашнього стадіону «Поділля» керівництво «Руху» пішло на зустріч супернику і погодилося зіграти матч першого кола у Винниках. У матчі другого кола «Рух» з «Поділлям» зіграє уже у Хмельницькому.

Також нагадуємо, що після дев'яти зіграних матчів винниківський «Рух», маючи у своєму активі 22 залікові пункти, одноосібно займає першу сходинку у турнірній таблиці. ФК «Поділля» посідає передостанній рядок у турнірній таблиці. Хмельничани мають у своєму активі 4 очки після 8-ми зіграних матчів.


Теги: Друга ліга, Футбол, Поділля Хмельницький, Чемпіонат України, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar