У Винниках урочисто відкрили шахову школу (ФОТО)
17.09.2016 12:49

Сьогодні, 17 вересня, у Винниках трапилася ще одна історична подія. У приміщенні бібліотеки для дорослих урочисто відкрили Шахову школу.

З цієї нагоди юних претендентів на звання міжнародних гросмейстерів ї їхніх батьків та рідних щирими словами привітали міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, тренер новоствореної шахової школи Тарас Гись, директор бібліотеки Ірина Андрухів. Також дітей привітали жива легенда шахів, міжнародний гросмейстер, почесний громадянин міста Винники Олександр Белявський та ще один винниківчанин і міжнародний гросмейстер Олександр Арещенко (член збірної України з шахів).

«Дорогі діти, ви отримали унікальну можливість займатися цим прекрасним видом спорту, а влада Винник робитиме все можливе, щоб ці умови ставали кращими й комфортнішими, - зазначив у своєму виступі Володимир Квурт. – Сподіваємося, що ви незабаром здобудете звання міжнародний гросмейстер, а наші Винники стануть шаховою столицею України.»

Олександр Арещенко під час свого виступу наголосив, що спорт це не лише перемоги, а й  поразки, тому не треба їх боятися. «Без поразок не буває й перемог, тому до своєї мети ідіть твердо й непохитно, - сказав Олександр Арещенко. – Я також хочу відзначити, що ми з вами мешкаємо в прекрасному місті, а сьогоднішня подія робить його ще кращим.»

Пан Олександр Белявський у своєму вітальному виступі наголосив на конструктиві в питанні відкриття Шахової школи поміж місцевою владою та спортсменами. «Після зміни влади у Винниках це питання вирішилося дуже швидко, гадаю з їхніми попередниками воно б зависло на довгі роки, тому ми, шахісти, щиро вдячні Володимирові Квурту та Богданові Шустеру за сьогоднішню подію й таку велику підтримку,» - зазначив пан Белявський.

Юні винниківські шахісти отримали унікальну можливість зіграти партію з відомими спортсменами Олександром Белявським і Олександром Арещенком.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Олександр Белявський, шахи, Тарас Гись, шахова школа, Олександр Арещенко, почесний громадянин
Останні новини:

Коментарі
avatar