У Винниках відроджують дитячу театральну студію
18.09.2016 15:05

У Винниках з’явилася театральна студія для дітей «ЗМВ» («Золота молодь Винник»). 18 вересня у винниківській бібліотеці для дорослих відбулося її урочисте відкриття. Такий мистецький проект запропонували і зробили перший крок для втілення його в життя представники ЛММГО «Золота молодь Винник» – студентка факультету культури і мистецтв НУ імені І. Франка Анастасія Пришляк і студентка-журналістка Анастасія Онищук – за підтримки Винниківської міської ради.

Ці дівчата мають досвід праці ведучими на різних заходах у Винниках. Є одними з кращих випускниць театрального гуртка місцевого Будинку дитячої та юнацької творчості, неодноразово були переможцями конкурсів читців різних рівнів. Отож мають знання, досвід, а головне – бажання створювати власні сучасні мистецькі проекти.

На презентацію зібралося чимало батьків із дітьми, яких зацікавило навчання у театральній студії, а також міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник, а одночасно голова ЛММГО «Золота молодь Винник» Богдан Шустер.

Наголошуючи на важливості започаткування у Винниках студії для вивчення театральних азів, Володимир Квурт, зокрема  зазначив, що «у нашому місті є молоді люди, які вміють себе реалізувати і принести користь для громади. Сподіваюся, що маленькі винниківчани завдяки цій театральній студії навчаться розкривати свій талант і знайдуть своє місце у житті».

Заступник міського голови, голова ЛММГО «Золота молодь Винник» Богдан Шустер, вітаючи присутніх із відкриттям студії, розповів, що відбувається не просто створення театральної школи, а відродження театрального гуртка, який функціонував при «Золотій молоді» з 2003 року.

Про своє захоплена новим гуртком розповіла завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, у приміщенні якої  й будуть займатися юні театрали.

Батьки почули конкретну інформацію, що стосувалася плану роботи  і напрямів діяльності студії. Про це повідомили керівник «ЗМВ» Анастасія Пришляк і співзасновник Анастасія Онищук.

«Крім вивчення безпосередньо основ театральної діяльності, ми пропонуємо дітям знання про організацію концертної діяльності, літературної діяльності, як працювати журналістом, адаптовуватися в соціумі, підбиратимемо індивідуальні програми, – каже Анастасія Пришляк. – Наші найближчі плани – праця над виставою з героями мультфільмів до Нового року. Протягом навчального року будемо знімати будні роботи театральної студії, а фільм покажемо під час звітного концерту 1 червня».  

На презентаційному занятті діти спробували себе у ролі журналіста, записавши перше у своєму житті міні-інтерв’ю. Також юні винниківчани залишили відбитки пальців фарбою на «Рамці успіху», яку символічно прилаштували на стіні бібліотеки.

«Моя Ярина не надто смілива, – розповідає  мама Тетяна Гуль.  – Думаю, саме така студія допоможе здобути їй якості артистизму, сприятиме здобуттю навичок вільного спілкування з однолітками. Однозначно,  театральна студія потрібна у нашому місті, й ми вдячні, що її створили».

Лариса КУБСЬКА


Теги: театр, студія, бібліотека, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar