У наступному році Винники з'єднають зі Львовом велодоріжкою
21.09.2016 14:01

Наступного року зі Львова до Винників планують збудувати велодоріжку, яка має стати продовженням збудованої цьогоріч велодоріжки у парку «Знесіння». Мер Львова Андрій Садовий доручив передбачити кошти на будівництво велодоріжки до Винників під час формування бюджету розвитку на 2017 рік. 

Як розповів під час наради у Львівській міськраді 21 вересня радник мера з питань велоінфраструктури та депутат ЛМР Олег Шмід, цьогоріч у Львові планують завершити будівництво велодоріжки до Брюховичів. Додамо, що на будівництво цієї велодоріжки цьогоріч у бюджеті розвитку передбачено 7 млн грн.

Наступного ж року планують збудувати велодоріжку до Винників. «Є ідея зробити велодоріжку до Винників, яка пролягатиме вздовж колишньої залізничної колії», – зазначив Шмід і додав, що вона стане продовженням велодоріжки, яку цьогоріч почали будувати в парку «Знесіння». 

У коментарі zaxid.net Олег Шмід уточнив, що загальна протяжність велодоріжки до Винників становитиме близько 12 км.

Парк «Знесіння» та Винники, які планують з'єднати велодоріжкою

Відтак, мер Львова Андрій Садовий доручив передбачити кошти на будівництво велодоріжок під час формування бюджету розвитку на 2017 рік. «При формуванні бюджету на наступний рік важливо, щоб ми не забули про Винники в плані велоінфраструктури. Потрібно з’єднати всі наші населені пункти велодоріжками. У нас поки не надто високий відсоток велосипедистів, але розвинута велоінфраструктура сприятиме популяризації велоруху», – наголосив він. 

Крім того, на вже збудованих велодоріжках, за словами Олега Шміда, потрібно додати відповідні дорожні знаки та зробити розмітку. «Треба доставити 106 знаків, 74 піктогами та нанести 108 м2 пластикової розмітки. На це потрібно приблизно 180 тис. грн», – зазначив радник мера.

«На початок 2017 року у Львові буде близько 100 км велодоріжок», – сказав Шмід. Проте розвиток велоінфраструктури мають продовжити у наступні роки, оскільки до 2020 року у Львові мають збудувати понад 260 км велодоріжок.

Фото: http://city-adm.lviv.ua/

Теги: Знесіння, велодоріжка, велосипед, колія
Останні новини:

Коментарі
avatar