Поранену біля Винник козулю після лікування випустять на волю (ВІДЕО)
26.09.2016 15:24

Козулю, яку в ніч на 24 вересня збила автівка біля Винник, після лікування відпустять на волю. Її збила машина, однак водій-винуватець ДТП з місця пригоди зник.

«Її збив хтось 100%. Люди, які їхали, побачили закривавлену тварину і вирішили викликати нас. В нас в принципі відповідальності за таке немає. Ніхто від того не застрахований, що тварина може вночі вискочити під колеса в лісовій смузі, ну але залишати тварину помирати на дорозі ― це дуже жорстоко. В такій ситуації, я вважаю, щонайменше треба викликати поліцію, а по можливості і надати допомогу», ― розповів патрульний поліцейський Сергій Шавала.

Жодна із державних клінік, в яку звернулися патрульні, не захотіла прийняти козулю уночі. А от приватні ветеринари відгукнулися одразу. Власним коштом надали першу допомогу тварині. Зараз вона у приватній садибі біля Львова, але згодом тваринку випустять.

«Пошкодження щелепи, є перелом, є забій легень. Під знаком питання чи є забій внутрішніх органів. Будемо робити аналізи крові. Зараз проводиться антибіотикотерапія, протизапальні препарати. Зараз будемо з’ясовувати, чи там доцільно робити операцію на щелепу чи недоцільно», ― говорить ветеринар, який надавав допомогу козулі, Олександр Маркевич.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: поліція, патрульні, козуля, тварина, ветеринар
Останні новини:

Коментарі
avatar