Футбол - це моя хвороба, це моє життя, - Григорій Козловський (ВІДЕО)
26.09.2016 16:11
Президент футбольного клубу "Рух" Винники Григорій Козловський дав ексклюзивне інтерв'ю програмі "Великий футбол" на телеканалі "Футбол 1" і розповів про інцидент після матчу з "Арсеналом" і його дискваліфікацією.

- Перед кутовим, з якого ми забили чистий гол - це підтвердив і центральний канал - в нашу користь не призначили пенальті. Людина обіймає нападника, завалює його ... Остання крапля, коли на 92-й хвилині Боря Баранець б'є по воротах (відстань було досить велике) - гравець рукою відбиває м'яч. Ну добре, не призначив пенальті, зробив вигляд, що не побачив руки. Але кутовий повинен був призначати. Це останній шанс, коли ми могли цю гру врятувати.

Я дійсно наговорив багато зайвого. Так, я в суддівську заходив, висловив, але суддів ніхто пальцем не торкнувся, так як вони там розповідають. Яке там була зброя? Це маразм. Я готовий заприсягтися на Біблії і сісти на детектор брехні разом з суддями і розповісти, як було насправді. Якщо я брешу, я закінчу з тим футболом і в житті більше до нього не підійду, і нехай вони те ж саме зроблять. Але якщо я говорю правду, то нехай вони більше не судять і не мучать людей.

У нас діалогу немає? Я розумію, Федерація, з одного боку, робить надзусилля. Ми хочемо допомагати, ми хочемо про це говорити. Нас потрібно залучати, кликати розмовляти про ці речі.

Це моя хвороба, це моє життя, це моя любов, це мій повітря. Без чого мені важко жити. Я багато часу витрачаю на футбол, я сам грав і до цього дня бігаю.

Я повертався зі збірною України в одному літаку, і з нами їхав Віктор Вацко. Я йому розповів про свою ідею і побачив його натхнення, його бажання допомогти цьому процесу. Він знайшов телефони, попередньо переговорив з деким. Віктор став хрещеним батьком цього процесу. Топ-зірки стали йти в нашу команду.

Мирон Богданович є невід'ємною частиною команди. Маркевич на розборі гри підказує, тактику підказує, тренування проводить. Мирон Богданович живе цією командою, як я, її батько. Він навколо стадіону бігає. Ми грали передостанню гру з "Балканпами" - у Маркевича футболка була вся мокра. Нігті все пообгризал вже до крові. Я думаю, що він не мав можливості в "Дніпрі" або в "Металісті" бігати навколо стадіону.

Якщо усунуть президента, то команда автоматично перестає існувати. Як вона може існувати без президента? Значить, поховають ще одну команду в Україні. Як може існувати організм людини, якщо йому вирвати серце, якщо зупиниться серце, як він може жити?

Григорій Козловський у програмі «Великий Футбол» from Богдан Йона on Vimeo.

Джерело: http://www.ua-football.com/

Теги: Григорій Козловський, Кубок України, Арсенал Київ, Рух Винники
Останні новини:

Коментарі
avatar