Сьогодні лікарі з Нідерландів допомагають малозабезпеченим винниківчанам
27.09.2016 16:00

У вівторок, 27 вересня, у Винниках в приміщенні спільноти взаємодомоги «Емаус-Оселя» (вул. Івана Франка) працюють лікарі-офтальмологи з Нідерландів і медики з Івано-Франківського медуніверситету.

Одинокі люди похилого віку, малозабезпечені люди мають змогу безкоштовно перевірити свій зір, виміряти очний тиск, проконсультуватися з досвідченими лікарями. При потребі таким людям безоплатно нададуть і окуляри.

Станом на 13 годину на прийомі в лікарів уже побувало понад 20 людей (пацієнтів прийматимуть до 18 години, тому сьогодні  можна ще встигнути на прийом).

«Зараз прийом здійснюють лікарі з Івано-Франківська та представники Благодійного фонду «Евіденте» (Нідерланди), які перебувають в Україні за підтримки ще одного Благодійного фонду з Нідерландів «Генрі Ноуена», - розповідає представник БФ «Евіденте» Наталія Мисула. – Сьогодні в нас на прийом записалося 60 винниківчан, серед них будуть і вихованці Винниківської школи-інтернату. Наш фонд переважно працює на Західній Україні. Але також наші фахівці надають медичну допомогу й потребуючим у Румунії, Латинській Америці, Африці. В Україні ми працюємо в будинках для людей похилого віку, інтернатах тощо.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Нідерланди, зір, Емаус-Оселя, офтальмолог, Благодійний фонд, малозабезпечені, лікарі, Наталія Мисула, благодійність
Останні новини:

Коментарі
avatar