На початку жовтня у Винниках пройде фестиваль вина і сиру
28.09.2016 08:28
З метою збереження, підтримки та розвитку українського народного мистецтва у місті Винники вже кілька років проводяться фестивалі-ярмарки народних умільців, що користуються значною популярністю серед винниківчан та гостей краю. Історія та назва нашого міста ще з давніх княжих часів тісно пов’язана з виноробством та виноградарством, від чого і походить назва міста - Винники.

З метою відновлення славних українських традицій виноробства та виноградарства 9 жовтня 2016 року у м. Винники проходитиме фестиваль вина і сиру, на якому будуть представлені вина та сирні вироби кращих українських майстрів.

У фестивалі братимуть участь виноградарі та винороби Прикарпаття, Закарпаття, Криму, Буковини та Галичини.

Свято сиру і вина стане гарною нагодою більше довідатись про традиції виноробства у Галичині та культуру сироваріння, побувати на винних дегустаціях та скуштувати найрізноманітніші види сиру і насолодитися вином від кращих українських та закордонних виробників, а також купити саджанці обраного винограду.

У програмі фестивалю: майстер-класи із ковальства та гончарства, розпису по тканині, безкоштовна дегустація вина, сирів, меду.

У неділю 9 жовтня з 15.00 – театралізовані дійства та концертна програма.


Теги: Фестиваль, вино, сир, музей
Останні новини:

Коментарі
avatar