На «Ярмарку спорту» винниківчани пропагували корфбол (ВІДЕО)
28.09.2016 12:52

Ярмарок спорту у Львові

Як повідомлялось на нашому сайті, нещодавно у Львові відбулася непересічна спортивна подія під назвою «Ярмарок спорту». Тисячі юних спортсменів демонстрували свою майстерність, спритність, уміння.

Винниківська команда з корфболу на цьому спортивному заході налічувала 50 осіб, які не лише брали участь у турнірі, але й проводили майстер-класи з цього нового для України виду спорту.

«Ознайомитися  з цим видом спорту прийшло багато бажаючих, а ми нікому не відмовляли, - розповідає тренер з корфболу, викладач фізкультури СЗШ №47 Олександр Черній. – Приємно, що з нового навчального року корфбол буде внесений у шкільну програму, тому передбачається різкий ріст його популярності. А в нашій школі ми давно його розвиваємо й популяризуємо. Є в нашому клубі вже й свої лідери – наші учні Степан Надворний і Марія Орлевич, а також учениця школи №70 міста Львова Наталія Дзюбинська. Гадаю, що участь у «Ярмарку спорту» принесла чимало користі не лише нашим вихованцям, але всім, хто в ці дні ознайомився з цим прекрасним видом – корфболом.»

Окрім Олександра Чернія, дітей у СЗШ №47 з дітьми займаються тренери Орест Банах і Віктор Батяла (останній працює викладачем фізкультури в СЗШ №70).

Міський голова Львова Андрій Садовий також із цікавістю спостерігав за грою у корфбол, зазначивши, що його потрібно обов‘язково розвивати.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: ярмарок спорту, корфбол, СЗШ №47
Останні новини:

Коментарі
avatar