У Винниках відбувся відбірковий матч чемпіонату з футболу серед податківців (ФОТО)
29.09.2016 18:00

Переможцем півфіналу першого етапу відбіркових матчів групи А (західного регіону) чемпіонату з футболу серед збірних команд органів ДФС стала збірна команда територіальних органів ДФС у Львівській області, обігравши команду ДФС у Закарпатській області, з рахунком 4:2.

Відбіркові матчі між збірними командами ДФС у Волинській області, ДФС у Івано-Франківській області, ДФС у Рівненській області, ДФС у Закарпатській області, Чернівецькій області та ДФС у Львівській області проводяться на базі стадіону ім. Богдана Маркевича у м. Винники.

Слід зазначити, що серед вболівальників та активних прихильників футболу були присутні керівники ГУ ДФС у Львівській області, районних ОДПІ, відділень та відокремлених підрозділів фіскальної служби західного регіону, зокрема начальник Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Андрій Євстахевич.

Личаківська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області приєднується до привітань учасників та переможців змагань.Андрій Євстахевич, вітаючи учасників матчу, відзначив їх енергійність, юнацький запал та жагу до перемоги, а також підкреслив важливість таких змагань:- «Спорт загартовує, формує сильний характер і виховує потрібні для успіху якості, а це, звичайно, має позитивний вплив і на професійну діяльність»- зауважив посадовець.

Керівник ГУ ДФС у Львівській області Руслан Ганюк вручив переможцям кубки та нагородив футболістів медалями і почесними  нагородами.


Теги: ДФС, ГУ ДФС, Футбол, чемпіонат, Львівська область
Останні новини:

Коментарі
avatar