Винниківські союзянки взяли участь в акції «Жінки проти війни» (ФОТО)
03.10.2016 11:46

Вокальний колектив «Винниківчани»

У неділю, 2 жовтня, представники ГО «Союз українок» із усієї області з’їхалися до Львова, щоб взяти участь у масштабній акції «Жінки проти війни». 

«Українські жінки – активні учасниці війні на сході України, оплакують загиблих синів, чоловіків, братів, не шкодуючи сил і часу працюють волонтерами, щоб допомогти бійцям АТО, – зазначила голова Винниківського осередку «Союзу українок» Стефанія Гілета. – Акція «Жінки проти війни» згуртувала всі осередки області. Винники на найвищому рівні представили вокальний колектив «Винниківчани» і молоді союзянки».

Розпочали акцію «Жінки проти війни» Службою Божою в церкві св. Михаїла за мир в Україні. Далі ходою рушили до пам’ятника Шевченкові, де відбулося віче й концерт осередків «Союзу Українок» області.

Перед присутніми виступила голова винниківського осередку «Союзу українок» Стефанія Гілета, а також вона була ведучою концертного блоку.

«Ми підійшли дуже відповідально до участі в акції, – розповіла директор Народного дому Винник Наталія Вінярська. – Від нашого міста виступили вокальний ансамбль «Винниківчани» і  солістки Народного дому, які представляли молоде покоління союзянок, – Настя Дмитерко, Вероніка Сікора, Анна Лясківницька, Христина Леськів».

Винниківчанки розчулили присутніх піснями «Молитва за Україну», «А мати жде сина», «Подай руку Україні»... Військові, які також були на вічі, зі сльозами на очах із вдячністю подарували дівчатам квіти. Почесна союзянка Євгенія Бульба продекламувала вірш сучасної поетеси про Україну, в якому йдеться про героїв України – від минувшини до сучасності».

На віче виступили волонтери, які, розповівши про свою діяльність, закликали допомагати, підтримувати й опікуватися воїнами АТО, їхніми сім’ями, родинами загиблих.

Лариса КУБСЬКА

Фото: Ярослав ЧУХ


Теги: винниківський осередок, акція, Союз Українок, Жінки проти війни, Стефанія Гілета
Останні новини:

Коментарі
avatar