Роман Гданський: "Обрали атакувальну й агресивну тактику на гру, ось це й принесло успіх"
08.10.2016 22:40
Як вже повідомлялось, 8 жовтня, винниківський "Рух" на виїзді здобув свою чергову перемогу. Журналісти сайту "Винники плюс" зателефонували до головного тренера "Руху" Романа Гданського, щоб привітати його й наших футболістів із перемогою, а заодно взяти коментар після матчу.

- Отож, пане Романе, вітаємо Вас із блискучою перемогою. А що стало її запорукою?

- Дякую щиро за вітання. А щодо самої гри, то, насамперед, нам пощастило обрати правильну тактику на неї. Роздумуючи над сьогоднішнім поєдинком, тренерський штаб "Руху" вирішив обрати саме атакувальний і агресивний футбол. Ми домовилися, що діятимемо на полі так, як це роблять господарі стадіону, а не гості. Хоча годі було сподіватися, що вже на 8-ій секунді поєдинку вийдемо вперед. Але це нам вдалося!

- Мабуть, господарі не чекали від "Руху" саме гри, як кажуть, "першим номером"?

- Я не можу сказати про що вони думали. Але обрана тактика для "Руху"сьогодні спрацювала на позитив.

- Чи можна когось із гравців відзначити?

- Сьогодні в нас дуже успішно діяв весь лівий фланг. Прекрасно й результативно діяли на лівій половині поля Бідловський і Баглай. Адже всі три наші голи були результатом праці саме гравців на цьому фланзі. Саме там зароджувалися всі три результативні атаки. Кажучи про цей матч, повинен зазначити, що у першому таймі ми мали повну перевагу. А вже далі діяли по грі.

-Чи ніхто з винниківчан не зазнав травми?

- Ні. На щастя, все добре.

- А які були умови під час гри, чи було багато вболівальників?

- Ми грали на газоні зі штучним покриттям в селі Володимирівка. Це за багато кілометрів від Олександрії, як кажуть, глухомань. Глядачів майже не було, бо зранку й до вечора там падає дощ. Але покриття було нормальним, нас влаштовувало.

- Ви зараз в дорозі?

- Так, після вечері ми прямуємо автобусом додому.

- Дякую за коментар і бажаю щасливого повернення.

Володимир ГАВРИЛІВ

Фото: Євген КРАВС


Теги: Інгулець-2 Петрове, Роман Гданський
Останні новини:

Коментарі
avatar