Вчора у Винниках під колеса автомобіля потрапив пенсіонер із сусідніх Чишок
13.10.2016 10:01
У середу, 12 жовтня, у Винниках, о 19.30, на пішохідному переході, що на розі вулиць Галицька та Сахарова, біля церкви Різдва Івана Хрестителя під колеса машини потрапив мешканець села Чишки.

Зі слів самого потерпілого, йому 64 роки, а йшов він на роботу (працює охоронцем однієї з будівельних крамниць у Винниках). Було вже темно, падав дощ.

Водій, який скоїв наїзд, вчасно не побачив пішохода. На щастя, швидкість машини була невеликою, але чоловік усе одно отримав сильний удар. Упавши, він вже самостійно не зміг піднятися. Йому це зробити допомогли сам водій і свідок, який назвався Володею.

У потерпілого, мабуть, трапився шок, бо коли йому запропонували сісти на заднє сидіння автомобіля, то він, хоча й не міг самостійно стояти, заклопотанно мовив: "А нічого, що я з брудним одягом, адже від удару я впав на землю й вимастився?"

Навіть у такій біді людина думала, щоб не завдати клопоту іншим. І ще він просив дати йому можливість зателефонувати на роботу, щоб попередити свого керівника про те, що через таку біду не прийде на чергування

Трішки отямившись, на запитання про самопочуття, потерпілий сказав, що йому важко дихати й він не може самостійно повернутись.

Про ДТП і постраждалого було негайно повідомлено поліцію та медиків.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: пішохід, дтп, потерпілий
Останні новини:

Коментарі
avatar