Володимир Квурт: «Усі повинні затямити, що у Винниках немає місця для корупції!» (ВІДЕО)
17.10.2016 18:23
Сьогодні, 17 жовтня, у Винниках було затримано декількох депутатів під час отримання хабаря від підприємця. З приводу цієї резонансної події  коментар журналістам сайту «Винники плюс» надав міський голова Винник Володимир Квурт.

«Від виконавчого комітету Винниківської міської ради хочу повідомити нашу громаду про те, що, справді, сьогодні, 17 жовтня, під час отримання хабаря працівниками СБУ затримано депутатів Винниківської міської ради, – мовить Володимир Квурт. –  Гроші вони отримали від підприємця за вирішення його питання. Зараз усі затримані перебувають у слідчому ізоляторі СБУ.

Виконавчий комітет Винниківської міської ради також повідомляє, що нами було надано всі необхідні документи для об’єктивного й неупередженого слідства й винесення справедливого рішення. Зараз ми чекаємо на повну інформацію щодо згаданого факту корупції. Але вже сьогодні я твердо заявляю, що у Винниках немає й не може бути місця для корупції! Зараз я не можу нічого стверджувати, бо не володію повною інформацією стосовно затримання депутатів.

Також хочу наголосити, що такий факт корупції, якщо він буде доведений у суді, є для всіх нас, для влади й громади огидним. Адже ми лише минулої п’ятниці та вчора урочисто відзначали святу Покрову та День захисника України, клялися у вірності державі, народові. Та навіть після Революції гідності чути про корупцію, а особливо, коли це стосується наших депутатів, неприємно. Але, повторюсь, нам потрібно дочекатися результатів слідства з приводу сьогоднішнього затримання винниківських депутатів».

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: міська рада, Гроші, Корупція, прокуратура, депутати, хабар
Останні новини:

Коментарі
avatar