«Ми підтримаємо всі ініціативи щодо виявлення хабарників», - Григорій Козловський
20.10.2016 16:53
Як повідомлялось на сайті «Винники Plus», 17 жовтня у Винниках було затримано декількох депутатів під час отримання хабаря від підприємця.

Висуванець від Винник, депутат Львівської міської ради від БПП Григорій Козловський дав свій коментар стосовно затримання винниківських депутатів, у якому запевняє, що влада знає хабарників і всіляко сприяє їх затриманню.

«Насправді, коли люди обрали міським головою Володимира Квурта, а мене — депутатом Львівської міської ради, то ми не раз говорили, що у Винниках буде покінчено з корупцією, що якщо є факти будь-якого вимагання у підприємців — будемо всіляко сприяти фіскальним, контрольним органам і надавати будь-яку підтримку і допомогу, щоб цих хабарників не було.

Чи ми розуміємо, що їх є багато? Так, їх багато по цілій країні — це проблема. Чи місцева влада перешкоджає підприємствам? Ні, не перешкоджає, і цей факт, який відбувся, є свідченням цього.

Повірте, що міський голова був в курсі та всіляко сприяв тому, щоб хабарників було покарано і їх притягнули до відповідальності.

Чи ще залишились такі хабарники у міськраді? Так, залишились. Чи ми їх знаємо? Так, знаємо поіменно, але питання «знати» і питання «посадити їх у тюрму» — це «дві великі різниці». Ми працюємо в цьому напрямі й ті, хто сидять ще у залі, потираючи руки, з думкою, що вони в цій міській раді наживуть грошей, — наживуть хіба довгі роки у в’язниці.

Щодо цього бізнесу, то ми не раз зустрічались із бізнесменами, будівельниками, і я однозначно заявляю, що ми від них вимагаємо дві речі: справно платити орендну плату і платити інвестиційний внесок.

Ті бізнесмени у Винниках, які думають, що все буде, як раніше, і можна буде обкрадати громаду, то ні, такого не буде.

Я дуже вдячний працівникам СБУ і прокуратури, які дуже професійно і вперше в Україні затримали таку кількість депутатів-хабарників, вони провели просто блискавичне затримання. Ми працюємо над тим, підтримаємо всі ініціативи щодо виявлення таких хабарників», — сказав сказав Григорій Козловський.

Джерело: http://ratusha.lviv.ua/


Теги: Григорій Козловський, прокуратура, депутати, хабар
Останні новини:

Коментарі
avatar
Старе німецьке прислів'я : "Сходи у хаті замітають зверху, а не знизу".
Дуже сподобалось  - "Я дуже вдячний працівникам СБУ і прокуратури, які дуже професійно і вперше в Україні затримали таку кількість депутатів-хабарників, вони провели просто блискавичне затримання. Ми працюємо над тим, підтримаємо всі ініціативи щодо виявлення таких хабарників", — сказав сказав Григорій Козловський. smile
avatar