Один із затриманих винниківських депутатів оскаржив у суді заставу у ₴4 млн (ВІДЕО)
21.10.2016 17:48
Один із винниківських депутатів, якого затримали на хабарі у 10 тисяч доларів, оскаржив розмір застави у 4 130 000 грн, яку встановив Шевченківський суд Львова.

Як повідомляє zaxid.net, про це 21 жовтня на прес-конференції розповів Павло Фіщук, у якого вимагали хабар. Зокрема, вчора Андрій Чорний із «Партії простих людей» звернувся до Львівського апеляційного суду, який має прийняти рішення.

«У Винниках є злочинна група, яку саркастично називають «Ніф-ніф і наф-наф». Її очолюють колишній мер Винник Сергій Уваров і Андрій Чорний, який був затриманий на хабарі з ще двома депутами Винниківської міськради», - сказав Павло Фіщук.

За його словами, саме у маєтку Чорного прокуратура та СБУ виявили ліфт та басейн всередині.

Як розповів на прес-конференції депутат Винниківської міськради Володимир Почаєвець, зараз бізнес-партнер Чорного Сергій Уваров нагамається допомогти компаньйону зменшити суму застави через суд. За інформацією Павла Фіщука, суддям пропонуватимуть хабар у розмірі 50 тисяч доларів, що у перерахунку становить приблизно 1 млн 300 тис. грн і є значно меншою від суми застави у понад 4 млн.

Павло Фіщук також розповів деталі вимагання хабаря, зокрема, що ще у квітні колишній голова ЛОР Михайло Сендак пропонував виступити гарантом і забезпечити безпеку цього процесу.

«Перші перемовини щодо хабара почалися ще у квітні 2015 року. Тоді до мене приходив Михайло Сендак, колишній голова Львівської обласної ради, який обіцяв бути гарантом і забезпечувати безпеку цього процесу. Вдруге до мене зверталися у липні. Це були уже інші люди, безпосередньо представники депутатського корпусу, і тоді я звернувся у правоохоронні органи», - Павло Фіщук.

Нагадаємо, 17 жовтня військова прокуратура та СБУ затримали трьох депутатів Винниківської міськради, які вимагали 10 тисяч доларів хабаря у приватного підприємця за продовження договору оренди земельної ділянки.

Окрім Андрія Чорного з «Партії простих людей», правоохоронці затримали також Богдана Явного та Всеволода Хома із «Громадянської позиції». Шевченківський суд Львова обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або внесенню застави у 1 млн 378 тис. грн та 2  млн 750 тис. грн.


Теги: Корупція, Гроші, Володимир Почаєвець, Павло Фіщук, міська рада, прокуратура, Андрій Чорний, депутати, Всеволод Хома, хабар
Останні новини:

Коментарі
avatar
Браво! Пишаюсь цими хлопцями, вони як і воїни на фронті, проявляють мужність і любов до нашого Краю, до наших Винник. Вірю , що ряди борців поповняться,  це генетично закладено у громади Винників. Досить згадати ЗУНР, боротьбу за незалежність усю історію України. А ті , котрі ще сплять, вагають і бояться вивести цю наволоч на світло, прокинуться... Впевнений, що не усі . хто ходить до церкви, йдуть туди, щоб показати нове вбрання...
avatar