Володимир Гірняк шокований тим, що екс-голова Львівської облради був посередником під час отримання хабара
25.10.2016 13:11
Як зазначив перший заступник голови Львівської обласної ради та член партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк (фото), партія не вчинятиме жодних заходів з відбілювання репутації депутатів спійманих на хабарі в Винниках. Про це він розповів в коментарі виданню Гал-інфо.

«Насамперед у цій ситуації повинні розібратись слідство і суд. Якщо наші однопартійці (Всеволод Хома та Богдан Явний депутати Винниківської міської ради) винні – тоді вони повинні понести покарання. Ми не будемо намагатись відбілювати їх репутацію», - зазначив Володимир Гірняк.

Він також додав, що був шокований, дізнавшись про те, що колишній очільник Львівської обласної ради Михайло Сендак був посередником під час отримання хабара. «Я не можу говорити про інших, втім, я був шокований, коли почув про ці факти», - розповів Володимир Гірняк.

Нагадаємо, троє депутатів Винниківської міської ради вимагали 10 тисяч доларів за продовження оренди землі від підприємця Павла Фіщука, що займається будівництвом житлових будинків в Винниках.

Фото: http://varianty.lviv.ua/

Теги: Володимир Гірняк, Михайло Сендак, депутати, хабар
Останні новини:

Коментарі
avatar