Питання про розміщення «Мафів» у Винниках не пройшло
27.10.2016 13:59
Сьогодні, 27 жовтня, відбулося 2-е пленарне засідання 5-ої сесії Винниківської міської ради 7-го демократичного скликання.

Було озвучено депутатські запити депутатів С. Оліяра (про оплату коштів за вивезення побутових відходів і стан дитячого майданчика на вулиці Кільцевій), А. Іваницького (про стан тротуару на вулиці Шевченка), О. Проціва (щодо знищення дорожнього покриття працівниками «Львівводоканалу» під час ремонтних робіт), В. Почаєвця (про незадовільний стан роботи маршрутних автобусів №36).

Винниківські депутати не підтримали питання «Про приєднання до Меморандуму про взаємодію та співпрацю органів місцевого самоврядування в межах Львівської агломерації» та «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в місті Винники».

Натомість, позитивно було вирішено питання щодо створення паркового комплексу у місті Винники з присвоєнням йому назви «Вайнберг-парк».

Про виконання бюджету міста Винники за 9 місяців 2016 року депутатам розповіла начальник відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту М. Банах (загальний фонд виконано на 101 відсоток). Також депутати підтримали запропоновані зміни в бюджет міста Винники.

Багато питань, які сьогодні було розглянуто на сесії, стосувалися земельних відносин.

Зі своїми проблемами до депутатів також зверталися й мешканці Винник, їхні питання було обговорено після розгляду всього порядку денного.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: агломерація, міська рада, Сесія
Останні новини:

Коментарі
avatar