У винниківській бібліотеці для дорослих смакували поезією Миколи Вінграновського
27.10.2016 19:13

Літературна кав’ярня винниківської бібліотеки для дорослих відкривала двері для всіх поціновувачів віршів поета-шістдесятника, прозаїка, кіномитця Миколи Вінграновського. Винниківчани побували в художньому світі відомого майстра слова, вшановуючи його 80-ту річницю від дня народження.

Під час літературного заходу «Стодумна дума Миколи Вінграновського» звучали його лірично-проникливі поезії, в яких поєдналися краса, добро, кохання й неймовірна ніжність.

Перший вірш, який пролунав у бібліотеці, – запис, на якому свою поезію читав Вінграновський.  Також винниківчани почули з екрану  поезії у виконанні відомих людей – Ніни Матвієнко, Олександра Педана, Юрія Горбунова,Євгена Нищука.

Не відставали за майстерністю декламування поезій Вінграновського вихованці винниківської театральної  студії «ЗМВ» Альона Пришляк, Софія Чериба, Максим Саксон і їхній керівник Анастасія Пришляк, а також бібліотекарі Наталя Шмигельська і Марія Кітура.

Організатори запропонували послухати пісні у виконанні Ольги Богомолець, Ніни Матвієнко, Квітки Цисик та ін., які написані на слова М. Вінграновського.

«Сьогоднішня літературна кав’ярня – спроба зробити рідне слово цікавим для усіх присутніх, – зазначила завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – Завдяки новому підходу до організації літературно заходу наші читачі змогли насолодитися милозвучним словом життєлюбного поета, відчути вибух його метафоричного мислення, оцінити неймовірну енергетику влучного і виразного слова Миколи Вінграновського».

Винниківчанка Світлана Беляєва поділилася враженнями від участі в літературній кав’ярні: «Приємно, що послухати поезію прийшли люди різних вікових категорій. Усі почувалися надзвичайно комфортно в затишному залі бібліотеки, де панувала приємна атмосфера завдяки зі смаком підібраним віршам і музиці, старанням бібліотекарів і дітей-читців. Цей ковток доброї поезії для мене як ковток свіжого повітря».

Лариса КУБСЬКА


Теги: Ірина Андрухів, Винники, театральна студія ЗМВ, кав'ярня. бібліотека, Микола Вінграновський
Останні новини:

Коментарі
avatar