Небайдужі винниківчанки організували Свято гарбуза, щоб допомогти онкохворому хлопцеві
30.10.2016 19:21

Незважаючи на холодну погоду, у наметі та просто під відкритим небом у центрі Винник небайдужі місцеві жінки та жінки з сусідніх Чишок пропонували перехожим і тим, хто спеціально прийшов підтримати благодійну акцію «Свято гарбуза», солодкі смакоти, які  виготовили власноруч. 

Вторговані гроші підуть на те, щоб врятувати життя 13-річного Андрія Саса, мешканця села Куликів, який лежить у Чорнобильській лікарні (відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії).  Діагноз, який поставили хлопцеві, – апластична анемія важкого ступеня і йому потрібна пересадка кісткового мозку. Вартість життя на даний момент вимірюється грошима... Грошима немалими. Щоб Андрій жив, необхідно 150 000 євро.

На столиках розклали гарбузові смаколики, льодяники, капкейки, пряники, пляцки та багато іншого… Малювали оранжевих гарбузиків на дитячих щічках. Діти поряд поряд продавали м’які іграшки.

Підтримати організаторів і передати Андрію побажання якнайшвидше одужати, які написали на повітряних кульках, прийшли члени  ЛММГО «Золота молодь Винник».

«Винниківські жінки об’єдналися завдяки необхідності допомагати хворим дітям, – зазначила одна з організаторів благодійної акції Оксана Допілка. – Ми самотужки приготували різну випічку і копійка до копійки збираємо кошти на порятунок онкохворих дітей. Це наша друга акція у Винниках. Зараз ми хочемо усі разом допомогти Андрію, батьки якого мають тільки місяць, щоб знайти кошти на операцію за кордоном».

За словами організаторів, їхні благородні наміри і дії підтримала Винниківська міська рада, деякі депутати ВМР, салезіяни ораторії ім. Івана Боско, небайдужі мешканці міста, які приносили те, що мали, – хто гарбуза, хто гарбузове насіння чи випічку... Кожен розуміє, що жодна людина не застрахована від біди. Сьогодні ти віддаш дещицю, завтра тебе також не залишать у біді.

Лариса КУБСЬКА


Теги: пряники, смаколики, пляцки, акція, капкейки, Свято гарбуза, льодяники, благодійність
Останні новини:

Коментарі
avatar