Четвертий звітний концерт чишківського танцювального колективу «Браво»
01.11.2016 11:07

Звітний концерт танцювального колективу

У суботу, 29 жовтня, у селі Чишки відбувся четвертий звітний концерт танцювального колективу «БРАВО». Цього року, цей захід мав спеціальну назву - «У ритмі «Браво».

Цього вечора бравенята задали насправді надзвичайно високий ритм. Керівник коллективу Ірина Заремба зазначила, що зараз у неї займається понад 90 дітей. Вона з гордістю каже, що це її діти. Адже з кожним роком вони дорослішають і вдосконалюють свою майстерність. Протягом останнього року було докладено максимум зусиль, щоб підготувати надзвичайно гарне й емоційне свято на високому рівні. І це свято приємно вразило  не лише дітей, а й  їхніх батьків.

Також керівник колективу наголосила, що вона завжди намагається створити максимально комфорті умови для занять своїх вихованців, отримуючи від цього задоволення, а також дуже тішиться, що знайшла улюблену справу свого життя. Цьогорічний концерт виявився набагато професійнішим, аніж у минулому році.

Приємно, що натхненна праця керівника ансамблю та всіх вихованців принесла свої результати.

Варто зазначити, що багато позитивних емоцій приніс глядачам виступ новоствореної групи з найменших танцюристів (група «Мацьоп», у якій займаються діти віком від 2 до 3 років). Уважні глядачі також не могли не  помітити, що протягом останнього року колектив додав до свого репертуару 6 нових номерів. І, звісно, «доробився» до нових і неймовірно гарних костюмів.

Користуючись нагодою, керівник і вихованці колективу висловлюють щиру подяку майстрам, які працювали над створенням кожного сценічного костюма.

Колектив ансамблю «Браво» висловлює також щиру подяку всім батькам своїх вихованців, які допомагали й підтримували юних артистів не лише матеріально, але й морально, сільському голові Чишок Ігорю Кухарському, директорові клубу Марії Ладубець.

Особлива подяка телевізійному центру «Кадрики» та їхнім вихованцям, які доповнили згадане свято своїми чудовими музичними виступами.


Теги: звітний концерт, ансамбль Браво, Чишки, Ірина Заремба
Останні новини:

Коментарі
avatar