Поїздка у Дніпро принесла Народному ансамблю «Святослав» нові вагомі перемоги
03.11.2016 16:04

Народний ансамбль танцю «Святослав» взяв участь і отримав два перших місця у VII Всеукраїнському фестивалі творчості дітей та юнацтва «Барви осені – 2016».

На фестивалі були представлені колективи сучасної хореографії з Молдови, багатьох міст України, зокрема з Дрогобича, Рівного, Дрогобича, Кіровограда, Києва, а також кілька колективів із Придніпров’я  тощо. Від Львова виступив Народний ансамбль танцю «Святослав» КЦ «Дозвілля» м. Винники.

Винниківські діти повернулися додому з двома дипломами І ступеня, які отримали в номінаціях«Стилізація народного танцю» (категорія 13-15 років) і «Дитячий танець» (8-10 років).

Конкурсні дні відбувалися в приміщенні коледжу культури і мистецтв. У перший день відбулося знайомство з колективами («Візитка»), другий день – конкурс, третій – Гала-концерт і нагородження у Дніпропетровській обласній філармонії імені Л. Б. Когана. Для керівників колективів провели відкритий урок  із народної хореографії в муніципальному ансамблі «Орлятко» (керівник Олександр Соколовський).

«Участь у фестивалі взяли сорок дітей основного складу і підготовчої групи, – розповіла Заслужений працівник культури України, керівник Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяна Патер. – Звичайно, ми задоволені перемогою, екскурсією по нічному Дніпру, новим друзям. Змучені, але щасливі ми повернулися до Винник, не перестаючи ділитися враженнями про поїздку на Всеукраїнський конкурс, в організації якої нам допомогли засновник і Почесний президент ансамблю Григорій Козловський і Борис Калінічук. Щиро дякуємо організаторам фестивалю за увагу до нашого колективу і надану можливість побувати на потужному танцювальному конкурсі».

Лариса КУБСЬКА


Теги: Барви осені – 2016, Фестиваль, ансамбль Святослав
Останні новини:

Коментарі
avatar