Чудотворна Ікона Матері Божої Зарваницької прибула до храму Різдва Івана Хрестителя
04.11.2016 09:53

Ікона Матері Божої Зарваницької

У четвер, 3 листопада, до Винник прибула Чудотворна ікона Матері Божої Зарваницької. Ікона перебуватиме у храмі Різдва Івана Хрестителя до 8 листопада.

Після прибуття ікони отець Олег ознайомив присутніх парафіян з історією Зарваницької ікони та з чудами, які відбулися за її посередництва. Біля ікони та після молитов до Матері Божої Зарваницької відбувалися численні чуда, багато з яких є задокументовані. Саме біля цієї ікони молився Св. Папа Іван Павло ІІ під час свого візиту до України.

Священики храму відслужили Святу літургію, Молебень за уздоровлення та Святу Годину. Усім присутнім була вділена Тайна Єлеопомазання освяченою і благословенною олійкою при Чудотворній іконі в Зарваниці.

Освячену олійку та образки можна придбати у храмі для особистого користування.

У часі перебування ікони храм Різдва Івана Хрестителя буде відчинений з 8 години ранку і до моменту виходу останнього молільника. До 8 листопада перед Зарваницькою іконою будуть відправлені Святі Літургії спеціально за винниківські школи та місцеву владу. Також священики храму закликають звертатися усіх потребуючих, хворих та узалежнених про молитву і Святу Літургію.

Докладніше про розклад богослужінь у храмі Різдва Івана Хрестителя в часі перебування Чудотворної ікони Матері Божої читайте в повідомленнях спільноти Парафії храму Різдва Івана Хрестителя у Facebook.

Marianna Piatakova-Luchenko


Теги: храм, Матір Божа Зарваницька, ікона, богослужіння
Останні новини:

Коментарі
avatar