Щоби діти навчалися у теплих приміщеннях, голосуймо за проект «Тепловий комфорт для учнів школи №47»
04.11.2016 17:42
550 школярів і їхніх батьків, 50 працівників СЗШ № 47 чекають на активність винниківчан, від голосування яких залежить, чи матимуть діти можливість навчатися в теплі та комфорті.

Проект «Тепловий комфорт для учнів школи №47» – великий проект, що передбачає завершення утеплення фасаду школи ( 900 кв.м), утеплення підлоги горища (650 кв. м). Його бюджет – 515 827 грн.

«Завдяки реалізації цього проекту зменшаться втрати тепла будівлею. За розрахунками, можна буде скоротити на 15% споживання газу (опалення) і об’єм викидів СО2, створити належні умови навчання учнів через покращення рівня теплового комфорту в класах, заощадити бюджетні кошти за опалення, покращити техстан будівлі, популяризувати енергозберігаючі технології серед учнів. Доцільність такого підходу показує досвід європейських країн», – розповів автор проекту, батько трьох дітей, які навчаються у СЗШ № 47 Валерій Підпалюк.

Користь проекту, перевагою якого, в першу чергу, є його економічна ефективність і покращення умов для навчання учнів школи та праці педагогів, презентабельності будівлі СЗШ № 47, є  очевидна. А крім того, школярі наочно зможуть побачити, як впроваджуються енергозберігаючі технології, їхні основні принципи на практиці.  

Винниківчани, голосуймо тут!

Лариса КУБСЬКА


Теги: голосування, проект, конкурс, Валерій Підпалюк, міська рада, соціальний проект, СЗШ № 47
Останні новини:

Коментарі
avatar