Зонований простір для дозвілля біля дитячої бібліотеки – основа проекту «Бібліотека № 35. Голосуймо!
04.11.2016 17:16
<!--IMG2_ALT--><!--IMG2_ALT-->
Дитяча бібліотека № 35 має навколо простір, який можна додатково якісно облаштувати для цікавого і змістовного дозвілля дітей у позашкільний час. Автор проекту «Бібліотека № 35 -– цікаво, весело й корисно всередині приміщення і довкола нього» (малий проект, бюджет – 77 400 грн) – архітектор,  аспірант НУ «Львівська політехніка», член  ГО «Інститут активної громади Остап Готь пропонує створити кілька зон на території, що є поблизу дитячої бібліотеки: відкритий малий амфітеатр-лекторій (30-40 осіб), арт-зону для малювання, простір дитячих розваг (дитячий майданчик), велопаркувальний майданчик.

«Ідея проекту виникла під час конкурсу на облаштування громадського простору дитячої бібліотеки №35, ініційованого Винниківською міською радою, – каже Остап Готь. – Винниківчани подали на конкурс кілька проектів. Завдяки інтернет-голосуванню було обрано один – мій проект. Наступним кроком був пошук шляхів до реалізації такого задуму. Відповідно, цей проект подався на конкурс громадського бюджету. Найскладнішим у створенні такого проекту є дуже обмежений бюджет. Мені, як молодому архітекторові, важко сумістити свої амбіції та економічність задуму. Але ми повинні навчитися робити такі речі максимально ефективними та  доступними».

За словами Остапа, проект є актуальним, оскільки дана ділянка знаходиться в районі громадського центру Винник, який доволі активно формується. Поблизу знаходиться школа мистецтв, церква, торгові заклади, Народний дім м. Винники. В безпосередній близькості до ділянки проходить жвава пішохідна комунікація у вигляді сходів, що поєднують верхню та нижню частини Винник. Відповідно, територія бібліотеки, як і сама бібліотека, є видовою та чудово підходить для організації невеликих мистецьких заходів для дітей і молоді. Такими заходами можуть бути конкурси вуличних малюнків чи музичні вечори у невеликому амфітеатрі. Близькість до сходів дозволяє оцінити дитячу та юнацьку творчість великій кількості людей, які можуть тут опинитися зовсім випадково. А дитячий майданчик повинен стати чудовим місцем розваг для дітей.

Проект облаштування території поблизу дитячої бібліотеки – цікавий і доступний, тому вартує підтримки мешканців. Винниківчани, голосуймо тут.

Лариса КУБСЬКА


Теги: дитяча бібліотека, проект, голосування, конкурс, міська рада, соціальний проект
Останні новини:

Коментарі
avatar