Проект, що дасть можливість облаштувати малий зал бібліотеки № 34. Голосуймо!
04.11.2016 18:24

<!--IMG2_ALT--><!--IMG2_ALT-->
Нещодавно відремонтований малий зал бібліотеки для дорослих має працювати на повну потужність. Проект  «Якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці №34» саме має на меті облаштування цього залу бібліотеки для організації в ньому громадських заходів з аудиторією 30 осіб і використання приміщення у якості презенторію, центру інтелектуального розвитку дітей і молоді, громадського коворкінгу.

Бібліотека-філія № 34 ЦБС для дорослих, без сумніву, йде  в ногу з часом, розширюючи напрями діяльності. Тепер бібліотека – не лише сховище літератури, а осередок спілкування і навчання. При чому, для різних вікових категорій населення.

«Бібліотека має два зали – великий читальний зал і малий, який нещодавно відремонтований, але ще не облаштований, – розповів автор проекту Валерій Підпалюк. – Площа малого залу – 35 кв. м. Ця кімната має стати відкритим простором для позашкільного навчання, гурткової і просвітницької роботи.  Щоби використовувати зал на повну потужність, потрібно придбати мультимедійне обладнання для презентацій, меблі, ковролін, стільці, переносний екран, фліпчарт. Бюджет проекту – 36 100 грн». 

Отож, щоб у малому залі бібліотеки для дорослих можна було на належному матеріально-технічному рівні проводити навчально-тематичні заходи, в достойних умовах працювали гуртки, корисно і змістовно було організоване дозвілля, необхідно підтримати проект  «Якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці №34». Голосуймо тут!

Лариса КУБСЬКА


Теги: проект, голосування, конкурс, бібліотека, соціальний проект
Останні новини:

Коментарі
avatar