Якісне спортивне дозвілля і відпочинок для мешканців нижньої частин Винник. Підтримаймо проект!
04.11.2016 19:35

Оновлений спортивний простір на вулиці Стрілецькій

Що може бути важливішим від здоров’я молоді, якісного дозвілля – на свіжому повітрі та без сучасних гаджетів? Так подумали ініціатори проекту «Оновлений спортивний простір на вулиці Стрілецькій для дітей і молоді мікрорайону», що має на меті зробити насиченим спортивне  життя та відпочинок дітей і молоді нижньої частини Винник, зокрема вулиць Керницького, Крива, Стрілецька, Незалежності, Ранкова, Розливка, Котермака, Лепкого, Сагайдачного, Кривоноса, Залізняка, Дорошенка, Дружби народів тощо.

«Проект важливий, оскільки дозволить урізноманітнити дозвілля 300 дітей та їх батьків завдяки ігровим майданчикам для  стрітболу, корфболу, вуличного настільного тенісу та зони гімнастичних вправ, – пояснив автор проекту, член ЛММГО «Золота молодь Винник» Маркіян Прончак.

Якщо проект буде реалізований, діти зможуть долучитися до ігор та оздоровлення. Оновлений спортивний  простір привабить мешканців різних вікових категорій, у яких також з’явиться можливість для занять спортом і активного дозвілля. Голосуймо тут!

Лариса КУБСЬКА


Теги: здоров'я, конкурс, молодь, проект, голосування, вулиця Стрілецька, спортивний майданчик, соціальний проект
Останні новини:

Коментарі
avatar