«Рух» в Новій Каховці поступився «Енергії»
05.11.2016 16:38

Сьогодні, 5 листопада, у Новій Каховці в матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги винниківський "Рух" зустрічався з місцевою командою "Енергія" і поступився з рахунком 1:2.

Вже на 4-ій хвилині рухівці повели у рахунку, відзначився Григорій Баранець. На 18  хвилині першого тайму господарі зрівняли рахунок (Данііл Моісєєв), а за 16 хвилин до завершення основного часу півзахисник "Енергії" Андрій Фаюк заставив винниківчан вдруге у матчі виймати м'яча з власних воріт.

Зважаючи на те, що основні конкуренти за призові місця "Жемчужина"і "Кремінь" здобули перемоги, "Рух" після сьогоднішнього туру опустився на третю сходинку турнірної таблиці.

«Енергія» - «Рух» (Винники) - 2: 1
Стадіон «Енергія». 7 градусів. 300 глядачів.

Голи: Моїсеєв (18), Фаюк (78) - Г. Баранець (4).

Арбітри: Д. Євтухов (Дніпро), А. Гавеля (Кривий Ріг), Д. Кескюла (Павлоград), В. Бакулін (Нова Каховка). Спостерігач арбітражу: В. Дяденко (Кропивницький).

«Енергія»: Старченко, Квачев, Шевченко, Дедяєв, Мись, Волков, Моісеєв (Фаюк, 62), Прокіпчук (Грабець, 84), Процишин, Гайдаєнко, Бочак (к).
Запасні: Зелінський, Андрєєв, Частка, Осипенко.
Головний тренер: Олег Федорчук.

«Рух»: Дяченко, Федорів, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Кікоть (к) (Чучман, 82), Г. Баранець (Омельченко, 70), Б. Баранець, Баглай, Макар (Іванов, 75), Шептицький.
Запасні: Шевчук, Садоха, Романюк, Панасюк.
Головний тренер: Роман Гданський.

Попередження: Дедяєв (59), Волков (88) - Макар (47), Дмитрух (65).

Теги: Друга ліга, Футбол, Чемпіонат України, Енергія Нова-Каховка, Рух Винники