Утікаючи, злодій провалився в каналізацію
07.11.2016 20:36

Як відомо, не всі злочини, які зловмисники скоюють, реєструються в правоохоронних органах. Насамперед тому, що люди з різних причин не повідомляють про них у поліцію.

Журналістам сайту «Винники плюс» періодично стають відомі такі факти. Сьогодні й розповімо про декілька таких прикрих випадків.

У ніч із суботи на неділю, з 5 на 6 листопада, двоє зловмисників о 3-ій годині ночі проникли в гараж однієї з садиб на вулиці Хортицькій у Винниках. Але зловмисників злякала сигналізація. Від її звукового сигналу одразу прокинулися господарі й кинулися рятувати своє майно. На щастя, злодіям цього разу не вдалося нічим поживитися. А втікаючи через садок, один із них у пітьмі ще й примудрився провалитися в каналізацію.

«Ми вирішили не телефонувати в поліцію, бо нічого ж не пропало, - каже господиня садиби. – А коли б і звернулися, то малоймовірно, що це  дало хоча б якийсь позитив. Тільки устряли б у паперову тяганину».

Не звернулася в поліцію й мешканка однієї з садиб, що в житловому масиві «Загороддя».

Як з‘ясувалося, нещодавно в її помешканні також побував незваний гість. Серед ночі зловмисник через гаражне приміщення проник до хати господині. І серед речей він знайшов гроші та втік із ними. Сума збитків становила для потерпілої 16 тисяч гривень. Але  жертва крадіжки також не вірить у допомогу правоохоронців, тому не написала відповідної заяви.

І ще один прикрий випадок трапився у сусідніх із Винниками Чишках. Там серед глухої ночі злочинець, шляхом пошкодження гаражного замка, проник у приміщення. А вже з гаража він потрапив у коридор хати. На щастя, господиня почувши підозрілий шум,  вирішила подивитися, що ж відбувається в її помешканні. Вийшовши в коридор і ввімкнувши світло, жінка остовпіла: перед нею стояв невідомий їй чоловік. Схоже, що й він не очікував такої «зустрічі» й також остовпів. Та крик господині, яка вмить отямилася, змусив і його до дії. Незнайомець уже  «проторованим» шляхом накивав п‘ятами.

На жаль у всіх згаданих випадках люди вирішили не звертатися за допомогою в правоохоронні органи. А дарма, бо цим вони сприяють саме злодіям.

Володимир ГАВРИЛІВ

Фото: http://www.telegraf.in.ua/

Теги: злочин, злодій, крадіжка, злочинці, правоохоронці
Останні новини:

Коментарі
avatar