Прочекавши понад годину на маршрутку, винниківчанка так і не потрапила на концерт
09.11.2016 12:43

Учора, 8 листопада, у приміщенні львівського театру імені Марії Заньковецької відбувся концерт гурту «Вишиванка», у складі якого виступають колишні члени дуже популярного в минулому колективу «Явір». Та виникає запитання: що до згаданої події мають Винники?

А те, що й багато мешканців Винник також є поціновувачами мистецтва. І одна з них, пані Оксана, придбавши два квитки на вчорашній концерт, вже насолоджувалася думками про «спілкування» з мистецтвом. Та всі її мрії жорстоко розбилися об безжалісні реалії життя: прочекавши понад годину на зупинці громадського транспорту, жінка зрозуміла, що не встигає в театр. Тому вона спробувала викликати таксі. Але й там її чекало розчарування, бо вільної автівки в цей час не виявилося. Ось так і довелося пані Оксані розпрощатися з мрією про концерт.

А винить у цьому жінка керівників та водіїв АТП, яке обслуговує маршрут №36.

«Я живу на вулиці Долинній, тому можу користуватися лише маршрутом №36, - з обуренням каже пані Оксана. – Я не можу зрозуміти, чому представники транспортного підприємства дозволяють собі працювати так, як їм забажається? Чому вони постійно самовільно дозволяють собі порушувати графік руху маршрутки, не видають квитки? Що робить влада, щоб нарешті навести порядок з громадським транспортом? Невже треба чекати, щоб люди знову перекривали дорогу...».

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: концерт, винниківчанка, гурт Вишиванка, маршрутка
Останні новини:

Коментарі
avatar