У СЗШ № 29 відбувся Тиждень української писемності та мови
14.11.2016 13:03

Минулий тиждень (7 – 11 листопада) у Винниках в СЗШ №29 відбувся Тиждень української писемності та мови, яку розпочали громадянською годиною «Українська мова – єдності нашої основа», яку провели у всіх класах школи.

9 листопада для учнів 5-8 класів організовано флеш-моб «Я – українець і мова моя – українська». Ведучі заходу – Софія Чеславська і Остап Ковбасюк ознайомили учнів із історією виникнення української мови та писемності, закликали присутніх розмовляти тільки рідною мовою, любити і шанувати її. Активну участь у святі взяли учні 7-Б класу – Ліля Карпач, Назар Савіцький, Софія Біловус, Дмитро Янішевський, Наталія Карпій, Максим Сиса-Паньків, Марта Ліснякова, Мар’яна Олійник, Христина Патенко. Юліанна Опалевич під гучні оплески натхненно і емоційно виконала пісню «Мова єднання». Учнівський хор зачарував присутніх козацькими піснями та піснями про мову. Учні 5-х класів, взявшись за руки, утворили напис – «Мова». Флеш-моб закінчився веселими танцями та піснями про мову. 

«Мовна політика як одна із складових частин державної має бути спрямована на забезпечення оптимального функціонування української мови в усіх сферах життя українського суспільства, їх подальшого розвитку та взаємодії, – зазначила заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – Наші діти повинні любити рідну мову, адже вона слугує ключем для розвитку особистості», є важливим чинником зміцнення державності, забезпечення культурного та економічного розвитку нашої країни».

Лариса КУБСЬКА


Теги: флеш-моб, Ореста Стасів, Остап Ковбасюк, Софія Чеславська, СЗШ №29
Останні новини:

Коментарі
avatar