Понад 800 школярів взяли участь у інформаційній частині проекту «За чисте довкілля у м. Винники»
14.11.2016 13:31

Екопроект «За чисте довкілля»

У школах міста Винники завершилася інформаційно-презентаційна частина екопроекту «За чисте довкілля», авторами якого є місцеві громадські організації «Золота молодь Винник» і Інститут активної громади. Даний проект реалізується за підтримки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА та Винниківської міської ради. Партнерами проекту – ГО «Оселя-Емаус» і ТОВ «Спецавтотранс-Львів».

У СЗШ № 29 відбулося 17 інтерактивних занять для понад 400 учнів школи. Школярі дізналися багато нового і цікавого про поводження з побутовими відходами за допомогою лекцій, під час яких автори проекту використовували мультимедійні презентації з елементами інфографіки, статистичними даними. Зокрема учнів ознайомили з практиками роздільного сортування сміття у Винниківській школі-інтернаті та соціальними пунктами збору макулатури та одягу в ГО «Оселя»,  розповіли про екологічні акції, що відбувалися в нашому місті, перспективи покращення екологічної ситуації у Винниках. Учні не були пасивним слухача, а активно долучалися до обговорення, ставили змістовні запитання, коментували та аргументували власну думку тощо. Діти відповіли на питання анкети, що дасть можливість вивчити їхню думку щодо екологічних проблем.      

Загалом участь у  інформаційній частині  проекту взяли понад 800 учнів 6-11 класів усіх шкіл міста.

Наразі проектом передбачено організувати ще два майстер-класи для дітей у бібліотеці для дорослих нашого міста, під час яких учні зможуть спробувати свої сили у виготовленні цікавих речей із пластикових пляшок тощо.  

Також автори екопроекту працюють над узагальненням даних соціологічного опитування, результати якого планують оголосити на початку наступного тижня. Практичним підсумком проекту буде встановлення інформаційних стендів, пунктів збору відпрацьованих батарейок, а також контейнерів для роздільного сортування сміття.         

Лариса КУБСЬКА


Теги: Винники, екопроект, учні, конкурс, екологія, школа, Золота молодь
Останні новини:

Коментарі
avatar